Objednávky obsahujúce výhradne tovar na sklade a zaplatené online odoslané do 𝟐𝟏.𝟏𝟐.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝟖:𝟎𝟎 odovzdáme prepravcom. Vianočné darčeky odporúčame objednávať s dostatočným predstihom. Platba štandardným bankovým prevodom spôsobí oneskorené vybavenie objednávky.

Husqvarna Sapphire 930

Kód: HUSQVARNA SAPPHIRE 930
Doprava zadarmo
€883,31 €736,09 bez DPH €883,31 / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Dvojité osvetlenie ožiari priestor ihly a pracovného priestoru a ušetrí Vaše oči. Veľký grafický displej, dotykový panel s jednoduchou obsluhou, trvalá pamäť s funkciou ukladania vlastných stehov, nádherné stehy a nápisy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátny senzorový systém

Presné otáčanie látky! Unikátny senzorový systém automaticky dvíha a spúšťa prítlačnú pätku v štyroch polohách. Zvýšená poloha senzorovej pätky poskytuje najväčší priestor pod pätkou. V prvotnej polohe senzorovej pätky sníma stroj pri zastavení s ihlou v látke hrúbku látky a zdvihne pätku do plávajúce polohy na okamžité otočenie. Senzorová prítlačná pätka automaticky zistí silu akejkoľvek látky a nastaví sa na dokonale rovnomerné vedenie.

Zväčšený šijací priestor

K vlastnostiam šijacieho stroja Husqvarna Viking Sapphire patrí najdlhšie voľné rameno v danom odbore a zväčšený pracovný priestor. Ešte nikdy ste nemali na domácom šijacom stroji toľko miesta na látku. Priestor od boka stroja k ihle meria takmer 250 mm. Jednoduché je aj šitie drobných výrobkov a kruhových techník, pretože ihla je veľmi blízko ku koncu voľného ramena.

Sprievodca šitia

Jedinečnou funkciou šijacieho sprievodcu je, že nastaví najlepší steh, šírku stehu, dĺžku stehu či rýchlosť šitia. Jednoducho zadáte druh látky s ktorou šijete a techniku, ktorou šiť chcete. Na grafickom displeji sa Vám okamžite zobrazí najlepší steh a jeho nastavenie s doporučenou prítlačnou pätkou, veľkosťou i typom ihly a ďalšie informácie.

Dvojité osvetlenie

Dvojité osvetlenie šijacích strojov Husqvarna Viking Sapphire ožiari priestor ihly a zväčšenú pracovnú plochu a uľahčia Vám prácu. Osvetlenie znižuje namáhanie očí a to najmä pri šití drobných detailov.

Veľký grafický displej

Jednoducho sa dotýkajte ikon na dotykovom paneli alebo prechádzajte stehy šipkami navigátora. Všetko, čo potrebujete na šitie poznať, uvidíte na veľkom osvetlenom grafickom displeji. Než začnete šiť, prehliadnite si steh a všetky jeho nastavenia v skutočnej veľkosti.

Hlavné funkcie a výbava:

- 215 druhov stehov (klasické, overlockové, strečové, ozdobné)

- 7 druhov automatickej gombíkovej dierky

- Horizontálny rotačný chapač - umožňuje jednoduchú výmenu cievky spodnej nite

- Exkluzívny senzorový systém

- Extra veľká šijacia plocha

- Extra veľká šírka pracovnej plochy pre odkladanie látky

- Automaticky šitá gombíková dierka, veľmi presná vďaka senzoru

- Ergonomický švédsky dizajn

- Stroj nepotrebuje mazanie pomocou oleja

- Veľmi jednoduché navliekanie nite do ihly pomocou integrovaného navliekača

- Tlačidlo START / STOP na šitie bez pedála

- Bočný odstrih nití

- Elektronická regulácia rýchlosti šitia

- Sensor spodnej nite - upozorní, keď dojde niť spodnej nite

- Sprievodca šitia (Sewing Advisor) - ak zadáte druh látky a techniku ​​šitia, sprievodca automaticky nastaví správny steh, dĺžku a šírku stehu aj rýchlosť šitia. Dokonca Vám odporučí najvhodnejšie napätie nite a správnu prítlačnú pätku.

- Grafický displej - poskytne Vám všetky informácie a ešte viac Vám uľahčí šitie. Vaše nastavenia zobrazí graficky, vrátane stehu, odporúčania napätie nite a voľby prítlačné pätky. Pozrite sa na svoj ​​steh a nastavte ho pred začatím práce na grafickom displeji.

- Jednoduché označovanie pomocou dvojstehovej abecedy - Sapphire má dvojstehovú abecedu s veľkými aj malými písmenami, číslicami i špeciálnymi znakmi

- Funkcia ihla hore / dole - ak šijete roh, môže byť ťažké zastaviť stroj na správnom mieste. S elektronickou funkciou pre zastavenie, zdvihnutie a spustenie ihly je to bez problémov. Stačí sa dotknúť tlačidla a ihla sa zastaví. Potom len otočíte látku okolo ihly a ušijete dokonalý roh.

- Dokonalý steh dvojihlou s dvoma cievkami - pomocou tejto metódy dosiahnete zhodné stehy v presnej vzájomnej vzdialenosti, ideálne na šitie džínsov.

Pätky dodávané v základnej výbave:

- Univerzálna pätka

- Pätka na ozdobné stehy

- Pätka na gombíkové dierky

- Pätka na slepý steh

- Zipsová pätka

- Obrubovacia pätka

- Vyšívacia/látacia pätka

- Senzorová pätka na šitie gombíkových dierok

Príslušenstvo zahrnuté v cene stroja:

- Praktický ochranný kryt

- Schránka na príslušenstvo

- Sada ihiel

- 5x cievka na spodnú niť

- Stylus na obládanie dotykového displeja

- 2x plstená podložka

- Štetček

- Párač

- Skrutkovač

- 2x protišmyková podložka

Dodatočné parametre

Kategória: Šijacie stroje Husqvarna Viking
Záruka: 36 mesiacov

Sapphire™ 960Q and 930 by HUSQVARNA VIKING®

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: