Vyšívací program mySewnet Embroidery Gold 2021

Kód: MYSEWNET EMBROIDERY GOLD 2021
Novinka Doprava zadarmo
Značka: Pfaff
€774 €645 bez DPH €774 / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Možnosti doručenia

Softvér pre vyšívacie stroje Pfaff a Husqvarna Viking. MySewnet Gold rozširuje možnosti vášho stroja a umožňuje prístup k praktickým funkciám. Softvér je v anglickom jazyku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cloudový softvér

Vyšívací program mySewnet Gold je prvý predplatiteľský softvér pre strojové vyšívanie na svete. MySewnet poskytuje prístup k bezplatnému cloudovému úložisku, umožňuje vytvárať, upravovať a zdieľať vyšívacie vzory na rôznych zariadeniach a bezdrôtovo ich prenášať do šijacích strojov. Softvér mySewnet je vždy aktuálny a poskytuje neustály prístup k novým aplikáciám a funkciám.

Vyšívací program mySewnet Gold

Môžete nielen vyšívať vzory, ale tiež ich voľne upravovať v počítači. Verzia Gold vám umožňuje prístup k základným operáciám, ako je úprava a triedenie farieb a úprava vyšívacích vzorov zrkadlením, otáčaním a škálovaním. Obľúbené príkazy - kopírovať, vložiť alebo duplikovať umožňujú rýchlo vykonať požadované zmeny. Vyšívací program mySewnet Gold má tiež aktívneho asistenta šitia a vyšívania a špeciálne režimy rýchlej tvorby: expresný projekt a expresný monogram.

Moderný softvér pre vyšívacie stroje

Vyšívací program mySewnet Gold umožňuje prístup k praktickým online funkciám. Keď ste pripojení k internetu, môžete používať cloudovú knižnicu vzorov mySewnet - posielať a sťahovať súbory. Budete tiež dostávať oznámenia o dostupných aktualizáciách. MySewnet Gold má tiež krásne vyšívacie vzory a písma, ktoré dopĺňajú knižnicu vzorov na vašom stroji. Softvér tiež umožňuje prístup k ďalším písmom a vďaka aplikácii Quick Font môžete ľahko premeniť ľubovoľné písmo vo vašom počítači na vyšívacie písmo. Pre milovníkov quiltovania je ďalšou výhodou špeciálny quiltovací program.

Najdôležitejšie funkcie vyšívacieho programu mySewnet Gold:

  • Úprava farieb a vzorov
  • Kopírovanie, otáčanie, zrkadlenie, škálovanie
  • Náhľad v reálnom čase
  • Aktívny asistent
  • Nové písma + aplikácia Quick Font
  • Nové vzory, vrátane rámčekov a kvetinových vzorov
  • Zarovnanie a zoskupovanie prvkov
  • Zdobenie a skrášľovanie

MySewnet Gold je k dispozícii ako predplatné a v tradičnej krabicovej verzii. Krabicový softvér mySewnet Gold vyžaduje aktualizáciu a neposkytuje voľný prístup ku knižnici mySewnet.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyšívacie programy
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: