Vyšívací program mySewnet Embroidery Platinum 2021

Kód: MYSEWNET EMBROIDERY PLATINUM 2021
Novinka Doprava zadarmo
Značka: Pfaff
€1 400 €1 166,67 bez DPH €1 400 / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Možnosti doručenia

Najpokročilejšia verzia softvéru pre vyšívacie stroje Pfaff a Husqvarna Viking. Program poskytuje neobmedzené možnosti tvorby a úprav vyšívacích vzorov. Softvér je v anglickom jazyku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cloudový softvér

MySewnet Platinum je najpokročilejšia verzia vyšívacieho programu mySewnet. Umožňuje pohodlne prenášať projekty do cloudu a z cloudu, medzi počítačom a chytrým telefónom a na šijacie stroje. Softvér vám poskytuje neustály prístup k novým funkciám a aktualizáciám.

Softvér na tvorbu výšiviek

MySewnet Platinum okrem základných nástrojov pre tvorbu a úpravu vyšívacích vzorov poskytuje prístup k inovatívnym funkciám, napr. k tvorbe stuhových vzorov alebo k tvorcovi vyšívacích fontov. Vďaka programu mySewnet Platinum môžete ľahko upravovať a triediť vyšívacie farby, kopírovať, vkladať a duplikovať vyšívacie vzory. Softvér umožňuje prístup k aplikácii Quick Font a užitočným funkciám zrkadlenia a škálovania. S verziou mySewnet Platinum môžete tiež vytvárať krížikové stehy.

Softvér na úpravu výšiviek

Vyšívací program mySewnet Platinum je užívateľsky prívetivý a ľahko sa používa. Softvér pomáha "krok za krokom" vytvárať vyšívacie vzory. Ak chcete použiť hotové vzory, máme k dispozícii tisíce výšiviek - vrátane viac ako 200 fontov a krásnych vzorov rámčekov, bordúr a kvetinových vzorov. Okrem tradičných stehov a vyšívacích vzorov môžeme použiť vypuklé výšivky, satén a kreatívne výplne. MySewnet Platinum obsahuje aj programy pre quiltovanie. Pri vyšívaní vzorov môžete sledovať priebeh na obrazovke.

Moderný softvér pre vyšívacie stroje

MySewnet Platinum poskytuje stály prístup k elektronickému asistentovi vyšívania a šitia, ktorý vám pomôže zvoliť dobré parametre, ako je hustota stehu. Softvér umožňuje vytvárať a upravovať aplikácie. Má tiež možnosť kresliť a maľovať, zdobiť a skrášľovať vzory. MySewnet umožňuje rýchlo vytvárať vzory a monogramy a rýchlo digitalizovať výkresy alebo fotografie.

Najdôležitejšie funkcie vyšívacieho programu mySewnet Platinum:

 • Stuhové výšivky
 • Tvorca písma
 • Funkcia krížikových stehov
 • Úprava a konverzia stehov
 • Kopírovanie, otáčanie, zrkadlenie, škálovanie
 • Kreslenie a maľovanie
 • Aplikácia Quick Font
 • Bezierov režim, vektor, trasovanie bitmapy
 • Rýchle vytváranie
 • Voľné ručné kreslenie
 • Tisíce vyšívacích vzorov, viac ako 200 fontov

MySewnet Platinum je k dispozícii ako predplatné a v tradičnej krabicovej verzii. Krabicový softvér mySewnet Platinum vyžaduje aktualizáciu a neposkytuje voľný prístup ku knižnici mySewnet.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vyšívacie programy
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: