Vyšívací program mySewnet Embroidery Silver 2021

Kód: MYSEWNET EMBROIDERY SILVER 2021
Novinka Doprava zadarmo
Značka: Pfaff
€455 €379,17 bez DPH €455 / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia

Základný softvér pre vyšívacie stroje Pfaff a Husqvarna Viking. Program umožňuje ukladať a sťahovať súbory z cloudu a aplikácia Quick Font umožňuje vytvárať písma. Softvér je v anglickom jazyku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cloudový softvér

Vyšívací program mySewnet Silver je prvý predplatiteľský softvér pre strojové vyšívanie na svete. MySewnet poskytuje prístup k bezplatnému cloudovému úložisku, umožňuje vytvárať, upravovať a zdieľať vyšívacie vzory na rôznych zariadeniach a bezdrôtovo ich prenášať do šijacích strojov. Softvér mySewnet je vždy aktuálny a poskytuje neustály prístup k novým aplikáciám a funkciám.

Vyšívací program mySewnet Silver

Vyšívací program mySewnet Silver je základná verzia programu pre vyšívanie a úpravu stehov pre vyšívacie stroje Pfaff a Husqvarna Viking. Ponúka základné funkcie na úpravu vyšívacích vzorov a farieb, medzi ktoré patrí napríklad otáčanie, zrkadlenie alebo škálovanie vzorov. Môžete tiež triediť farby výšiviek. Vyšívacie vzory je možné zoskupovať a meniť ich veľkosť. Softvér mySewnet rozširuje knižnicu vzorov vo vašom šijacom stroji o nové rámčeky (okraje), kvetinové vzory a ďalšie písma. Navyše vďaka aplikácii Quick Font môžete ľahko premeniť ľubovoľné písmo vo vašom počítači na vyšívacie písmo.

Moderný softvér pre vyšívacie stroje

Vyšívací program mySewnet Silver umožňuje prístup k praktickým online funkciám. Keď ste pripojení k internetu, môžete používať cloudovú knižnicu vzorov mySewnet - posielať a sťahovať súbory. Budete tiež dostávať oznámenia o dostupných aktualizáciách. Vďaka programu mySewnet Silver získate aj prístup k aktívnemu asistentovi, ktorý bude kontrolovať a radiť s najlepšími parametrami, napr. hustotou stehu.

Najdôležitejšie funkcie vyšívacieho programu mySewnet Silver:

  • Základné nástroje na úpravu výšiviek (kopírovanie, otáčanie, zrkadlenie, škálovanie)
  • Aplikácia Quick Font
  • Náhľad v reálnom čase
  • Ďalšie písma a vyšívacie vzory
  • Aktívny asistent
  • Praktické online funkcie

MySewnet Silver je k dispozícii ako predplatné a v tradičnej krabicovej verzii. Krabicový softvér mySewnet Silver vyžaduje aktualizáciu a neposkytuje voľný prístup ku knižnici mySewnet.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyšívacie programy
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: