JUKI MO-2500 SUMATO
Kód: 16288Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Overlocky Juki |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 4946973003531 |
| Zameranie: | Pre profesionálov |
| Automatické napínanie nití: | Nie |
| Navliekanie nití vzduchom: | Áno |
| Prednastavené napínanie nití: | Nie |
| Kombinovaný overlock/coverlock: | Nie |
| Počet nití: | 2, 3, 4-nitný |
| Nastaviteľná dĺžka stehu do: | 4 mm |
| Regulácia šírky orezu: | Áno |
| Možnosť vypnutia noža: | Áno |
| Priehradka na odrezky: | Áno |
| Počet stehov: | 7 |
| Typ ihiel: | 130/705 H |
| Regulácia prítlaku pätky: | Nie |
| Osvetlenie: | LED |
| Voľné rameno: | Nie |
| Príkon motora: | 105 W |
| Maximálna rýchlosť šitia: | 1500 stehov za minútu |
| Prídavný stolík: | Možno dokúpiť |
| Rozmery stroja: | 350 (š) x 310 (h) x 340 (v) mm |
| Hmotnosť stroja: | 10 kg |
| Počet ihiel: | 1, 2 |
JUKI MO-2500 2 thread olverlock
JUKI MO-2500 3 thread overlock
JUKI MO-2500 3 thread roll hem
JUKI MO-2500 Accessories
JUKI MO-2500 Adjusting to fit stitch (Adjusting the cutting width dial and other)
JUKI MO-2500 Adjusting to fit stitch (Adjustment the thread tension dial)
JUKI MO-2500 Maintenance
JUKI MO-2500 Preparing the machine
JUKI MO-2500 Replacing the needle
JUKI MO-2500 Securing seams
JUKI MO-2500 Sumato promotion video
JUKI MO-2500 Thread breakage during sewing
JUKI MO-2500 Threading
JUKI MO-2500 Trial sewing/4 thread overlock
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Spoločnosť Juki od svojho založenia v roku 1938 dosiahla nepretržitý rast ponúkaním produktov a služieb najvyššej kvality pre svetové odvetvia. Hnacou silou jej vývoja bolo presvedčenie, že „všetko je pre našich zákazníkov“. Juki bude pokračovať vo svojej výzve inovovať, pričom sa bude držať svojej DNA evolúcie a reformácie ako globálna spoločnosť, ktorá slúži zákazníkom v 180 krajinách po celom svete.


























