JANOME AT2000D

Kód: JANOME AT2000D
€852 €710 bez DPH €852 / 1 ks
Momentálne nedostupné

Overlock Janome AT2000D je špičkový overlock série Professional. Ponúka navliekanie nití automaticky vzduchom, 8-násobný podávací systém, konverziu z trojnitného na dvojnitný v jednom kroku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Overlock Janome AT2000D je špičkový overlock zaradený k radu Professional. Táto rada strojov od Janome sa vyznačuje špičkovou kvalitou, kedy stroje majú zvýšenú kvalitu mechanických častí. Overlock Janome AT2000D je nielen rýchly, ale dokáže šiť ako ľahké, tak ťažké materiály ako je hodváb, zamat, vlna, froté, úplety atď. Vďaka zosilnenej konštrukcii orezu dokáže overlock perfektne zarezať okraje, ktoré pruží. Vďaka niekoľkým jedinečným patentovaným systémom je overlock na trhu jedinečný. Nielen z tohto dôvodu si môžeme dovoliť na tento overlock poskytnúť tiež predĺženú záruku 5 rokov. Ďalšou nespornou výhodou overlocku Janome AT2000D sú samozrejme pätky. Cena pätiek je veľmi príjemná a v ponuke nájdete pätky na všetky druhy techník, ktorých je neskutočných 10 typov a rôznych sád a setov.

Vzduchový navliekač nití - patentovaný systém Air Thread

Tento systém automatického navliekania slučkovačov vzduchom úplne odstraňuje problémy s navliekaním niťou. Jednoducho zasuňte koniec nite pre slučkovača do portu navliekanie a posuňte páčku. Už sa nemusíte o nič starať, systém Air Thread navlečie niť rýchlo a jednoducho miesto vás. Nemusíte sa starať o farebné značenie cesty navliekanie, vyhnete sa vodítkam. Navliekanie ihiel je tiež veľmi jednoduché, všetko za vás urobí špeciálny automatický navliekač nití. Systém rúrkových navliekacie umožní navliekať v ľubovoľnom poradí, môžete šiť ihneď po navlečení a môžete donavlékat, ako potrebujete. Ďalej je dokonalý tým, že transportéry sú na rozdiel od konkurencie celokovové, čo zabraňuje do budúcnosti praskaniu materiálu, zrýchľuje prúdenie vzduchu a predlžuje životnosť stroja.

8-radový podávač - jedinečný systém

Každý zákazník vie, že najdôležitejšie je systém podávania. Vďaka 8řadému podávaču je materiál podáva pod pätkou rovnomerne a posun je dokonalý ako pre ľahké a delikátna materiály tak pre ťažké materiály. Prenastavenie je otázkou chvíľky.

Zabudovaný konvertor na 1 krok

Zmena z 3-nitnej na 2-nitnú aplikáciu nebola nikdy jednoduchšia. Jednoducho položte palec na prepínač konvertora a posuňte ho do požadovanej pozície. Teraz ste pripravení šiť delikátna rolovacie steh, alebo redukovať vlnenie pri overlocková orezu.

Zabudovaný navliekač ihiel

Janome je prvý! So zabudovaným navliekačom ihiel, jednoducho v jednom kroku navlečiete ihly v jednom momente. Navlečiete obe ihly ako ľavú, tak pravú a môžete ihneď šiť.

Bezpečnosť na prvom mieste

Na stroji sú umiestnené 3 mikrospínače, ktoré zaistia bezpečnosť pri šití. Ak teda nezapadne všetky časti tak, ako majú byť, stroj sa nerozbehne.

Integrované nastavenia

Nastavenie dĺžky stehu a nastavenie diferenciálneho podávania boli integrované do jedného voliča. Môžete meniť dĺžku stehu kedykoľvek (dokonca i pri šití), aby ste získali stehy v rozmedzí od 1,0 do 5,0 mm. Tým rovnakým ovládačom pritom môžete nastaviť diferenciálne podávanie. To možno nastaviť v rozmedzí od 0,5 do 2,0 mm.

Jemné nastavenie

Pretože je stroj určený skôr pre skúsenejších zákazníkov, Janome išlo na rozdiel automatických funkcií smerom k možnosti perfektného nastavenia jednotlivých funkcií. Môžete si nastaviť ako šírku orezu, tak zmeniť spôsob rolovacieho stehu jedným posunom páčky. Všetko je teraz umiestnené na pravej strane stroja.

Rýchlosť, sila, stabilita

Vnútorná konštrukcia overlocku Janome AT2000D je úplne odlišná od toho, čo poznáte. Vnútorné mechanické rozvody sú namiesto bežných strojov, ktoré majú klzné časti, nahradená guličkovými ložiskami. Stroj je teda tichší, stabilnejší a silnejší aj pri vysokých rýchlostiach šitia.

Pracovný priestor

Šijete väcšiu projekt a potrebujete väčšiu plochu? S Janome AT2000D to nebude problém, pracovná plocha má rozmer 14 x 25 x 12 cm.

Napínače nití - navliekanie

Koniec problémom s navliekaním horných napínačoch. Systém má inovatívny vodiče navliekanie, takže odpadá problém zlého navlečenie medzi tanieriky.

Prítlak pätky

Jednoduché nastavenie prítlaku pätky zabezpečí bezproblémové šitie rôznych typov materiálov od jemných po silné. Nastavenie tlaku pätky je dôležité pre rôzne typy pätiek, ktorých má Janome overlock nepreberné množstvo.

Prehľad stehov:

- 4-nitný overlockový steh so zabezpečovacím stehom

- 3-nitný overlockový steh široký

- 3-nitný overlockový steh úzky

- 3-nitný overlockový steh úzky lemovací

- 3-nitný rolovacie steh

- 3-nitný Flatlock

- 2-nitný Flatlock široký

- 2-nitný Flatlock úzky

- 2-nitný přikrývkový steh - dekoratívny steh

- 2-nitný rebríčkový steh - dekoratívny steh

Štandardné príslušenstvo v cene stroja:

- Návod na obsluhu

- Štetec

- Balíček ihiel rôznych veľkostí HAx1

- Malý skrutkovač

- Veľký skrutkovač

- Pinzeta

- Krabička na príslušenstvo

- Odvíjacie kotúčiky

- Niťové sieťky

- Imbusový kľúč

- Olejnička

- Elektronický pedál

Dodatočné parametre

Kategória: Overlocky Janome
Záruka: 60 mesiacov
Zameranie: Pre profesionálov
Automatické napínanie nití: Nie
Navliekanie nití vzduchom: Áno
Prednastavené napínanie nití: Nie
Kombinovaný overlock/coverlock: Nie
Typ stroja: Mechanický
Počet ihiel: 1, 2
Počet nití: 2, 3, 4-nitný
Voľné rameno: Nie
Funkcia coverlock: Nie
Nastaviteľná dĺžka stehu do: 5 mm
Regulácia šírky orezu: Áno
Možnosť vypnutia noža: Áno
Regulácia prítlaku pätky: Áno
Priehradka na odrezky: Áno
Rýchlosť šitia: 1500 stehov/min.
Prídavný stolík: Nie
Typ ihiel: HAx1 SP
Príkon motora: 90 W
Osvetlenie: LED dióda
Rozmery stroja (h x v x d): 280 x 280 x 270 mm
Hmotnosť stroja: 7,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: