JANOME AT2000D

Kód: JANOME AT2000D
Doprava zadarmo
Značka: Janome
1 049 € 874,17 € bez DPH 1 049 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Overlock Janome AT2000D je špičkový overlock série Professional. Ponúka navliekanie nití automaticky vzduchom, 8-násobný podávací systém a konverziu z trojnitného stehu na dvojnitný v jednom kroku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Overlock Janome AT2000D je špičkový overlock zo série Professional. Tento rad strojov od Janome sa vyznačuje špičkovou kvalitou vďaka zvýšenej kvalite mechanických častí. Overlock Janome AT2000D je nielen rýchly, ale dokáže šiť ako ľahké, tak aj ťažké materiály ako sú hodváb, zamat, vlna, froté, úplety atď. Vďaka zosilnenej konštrukcii orezu dokáže overlock perfektne zarezať okraje, ktoré pružia.


Vzduchový navliekač nití - patentovaný systém Air Thread

Tento systém automatického navliekania slučkovačov vzduchom úplne odstraňuje problémy s navliekaním nití. Jednoducho zasuňte koniec nite pre slučkovače do portu navliekania a posuňte páčku. Už sa nemusíte o nič starať, systém Air Thread navlečie niť rýchlo a jednoducho namiesto vás. Nemusíte sa starať o farebné značenie cesty navliekania. Navliekanie ihiel je tiež veľmi jednoduché, všetko za vás urobí špeciálny automatický navliekač nití.Systém rúrkových navliekačov umožní navliekať v ľubovoľnom poradí, môžete šiť ihneď po navlečení a môžete navliekať podľa potreby. Celokovová konštrukcia zabraňuje praskaniu materiálu, zrýchľuje prúdenie vzduchu a predlžuje životnosť stroja.

8-radový podávač - jedinečný systém

Vďaka 8-radovému podávaču je materiál podávaný pod pätkou rovnomerne a posun je dokonalý ako pri ľahkých a jemných materiáloch, tak aj pri ťažkých materiáloch.

JANOME AT2000D
JANOME AT2000D

Zabudovaný konvertor na 1 krok

Zmena z 3-nitného stehu na 2-nitný nebola nikdy jednoduchšia. Jednoducho položte palec na prepínač konvertora a posuňte ho do požadovanej pozície. Teraz môžete šiť jemný rolovací steh, alebo redukovať vlnenie pri overlockovom oreze.

Zabudovaný navliekač ihiel

So zabudovaným navliekačom ihiel jednoducho v jednom kroku navlečiete ihly v jedinom momente.

JANOME AT2000D
JANOME AT2000D

Bezpečnosť na prvom mieste

Na stroji sú umiestnené 3 mikrospínače, ktoré zaistia bezpečnosť pri šití. Pokiaľ teda nezaklapnete všetky časti správne, stroj nezačne šiť.

Integrované nastavenie

Nastavenie dĺžky stehu a nastavenie diferenciálneho podávania sú integrované do jedného voliča. Môžete meniť dĺžku stehu kedykoľvek (dokonca aj pri šití), aby ste získali stehy v rozmedzí od 1,0 do 5,0 mm. Tým istým ovládačom pritom môžete nastaviť diferenciálne podávanie. To je možné nastaviť v rozmedzí od 0,5 do 2,0 mm.

JANOME AT2000D
JANOME AT2000D

Jemné nastavenie

Pretože je stroj určený skôr pre skúsenejších používateľov, Janome sa vydalo smerom k možnosti perfektného nastavenia jednotlivých funkcií. Môžete si nastaviť ako šírku orezu, tak zmeniť spôsob rolovacieho stehu jedným posunom páčky. Všetko je umiestnené na pravej strane stroja.

Rýchlosť, sila, stabilita

Vnútorná konštrukcia overlocku Janome AT2000D je úplne odlišná od toho, čo poznáte. Vďaka gulôčkovým ložiskám je stroj tichší, stabilnejší a silnejší aj pri vysokých rýchlostiach šitia.

JANOME AT2000D
JANOME AT2000D

Pracovný priestor

Šijete väčší projekt a potrebujete väčšiu plochu? S Janome AT2000D to nebude problém, pracovná plocha má rozmery 14x25x12 cm.

Napínače nití - navliekanie

Koniec problémov s navliekaním horných napínačov. Systém má inovatívne vodiče navliekania, takže odpadá problém zlého navlečenia medzi tanieriky.

JANOME AT2000D
JANOME AT2000D

Prítlak pätky

Jednoduché nastavenie prítlaku pätky zaistí bezproblémové šitie rôznych typov materiálov od jemných až po silné. Nastavenie prítlaku pätky je dôležité pre rôzne typy pätiek.


Prehľad stehov

Príslušenstvo

 • Návod na obsluhu
 • Štetec
 • Balíček ihiel rôznych veľkostí HAx1
 • Malý skrutkovač
 • Veľký skrutkovač
 • Pinzeta
 • Krabička na príslušenstvo
 • Odvíjacie kotúčiky
 • Niťové sieťky
 • Imbusový kľúč
 • Olejnička
 • Elektronický pedál

Dodatočné parametre

Kategória: Overlocky Janome
Záruka: 60 mesiacov
Zameranie: Pre profesionálov
Automatické napínanie nití: Nie
Navliekanie nití vzduchom: Áno
Prednastavené napínanie nití: Nie
Kombinovaný overlock/coverlock: Nie
Typ stroja: Mechanický
Počet ihiel: 1, 2
Počet nití: 2, 3, 4-nitný
Voľné rameno: Nie
Funkcia coverlock: Nie
Nastaviteľná dĺžka stehu do: 5 mm
Regulácia šírky orezu: Áno
Možnosť vypnutia noža: Áno
Regulácia prítlaku pätky: Áno
Priehradka na odrezky: Áno
Rýchlosť šitia: 1500 stehov/min.
Prídavný stolík: Nie
Typ ihiel: HAx1 SP
Príkon motora: 90 W
Osvetlenie: LED dióda
Rozmery stroja (h x v x d): 280 x 280 x 270 mm
Hmotnosť stroja: 7,4 kg

Air Thread 2000D Professional video návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

V japončine slovo Janome znamená „hadie oko“. Spoločnosť získala meno v 20. rokoch minulého storočia, keď zakladateľ Yosaku Ose, priekopník japonskej šijacej výroby, začal používať systém okrúhlych kovových cievok namiesto tradičného dlhého člnku. Japonci si mysleli, že nová okrúhla cievka vyzerá ako hadie oko a z inovatívneho dizajnu sa zrodilo meno. Spoločnosť Janome odvtedy vedie toto odvetvie v súlade s neustálou inováciou. Spoločnosť má teraz divízie šitia v Spojených štátoch, Kanade, Mexiku, Európe, Austrálii a na Novom Zélande, ako aj zástupcov v Afrike, Strednej a Južnej Amerike a v celom tichomorskom okraji Ázie. Výrobné schopnosti spoločnosti z nej urobili aj svetového lídra vo výrobe vysoko presných robotov. V roku 1979 predstavila značka Janome prvý elektronický šijací stroj na svete – MEMORY 7. Dnes je Janome gigantom na trhu so šijacími strojmi a celosvetovo uznávanou značkou.