Juki MO-1000

Kód: 1535
Doprava zadarmo
Značka: Juki
€1 179 €982,50 bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
15.2.2023
Možnosti doručenia

Nový overlock JUKI sa predstavuje s dizajnom budúcnosti, ktorý je však spätý s perfektnou funkčnosťou stroja. Nič nebude náhodou. Šitie s overlockom Vám má prinášať radosť a práca s ním musí ísť pekne od ruky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový overlock JUKI sa predstavuje s dizajnom budúcnosti, ktorý je však spätý s perfektnou funkčnosťou stroja. Nič nebude náhodou.
Šitie s overlockom Vám má prinášať radosť a práca s ním musí ísť pekne  od ruky. To všetko spĺňa nový overlock JUKI MO-1000 s jednoduchosťou vďaka technickým inováciam, ktoré Vám to umožnia. Môžete ho využívať vo Vašich voľných chvíľach, na profesionálne módne navrhovanie, pri úpravách dekorácií Vašej domácnosti alebo napríklad pri šití pružných materiálov športového oblečenia, krčiaceho sa detského oblečenia aj pri opravách ďalších vecí z Vašeho šatníku - JUKI MO-1000 naplní Vaše očakávania. Overlock JUKI MO-1000 ponúka veľké množstvo overlockových stehov a to 2/3/4 nitné stehy. Úplnou novinkou je jeho nový "systém ľahkého navliekania". Už žiadne náročné a dlhotrvajúce navliekanie. S novým "systémom ľahkého navliekania" sa navliekanie spodných smyčkovačov stane jednoduchou záležitosťou. Pomocou jednoduchého vloženia nite do navliekacieho otvoru a stlačením tlačidla sa niť sama navlečie navliekacou dráhou daného smyčkovača až za posledné navliekacie očko v smyčkovači.

Nové LED osvetlenie Vám pracovnú plochu osvetlí veľmi kvalitne, čo Vám umožní šiť v akúkoľvek dennú dobu. Viac možností Vám ponúkne veľký priestor medzi ihlami a stehovou doskou.

Ovládanie

Overlock JUKI MO-1000 má všetky dôležité ovládacie časti pohodlne prístupné na vnútornej strane. Pohodlie, ktoré si nebudete chcieť nechať ujsť.

Vzdialenosť medzi stehovou doskou a ihlovým krytom

Viac slobody v priestore pre overlock ! S výškou priestoru 72,4 mm medzi ihlovým krytom a stehovou doskou máte množstvo priestoru na Vaše projekty.

Konvertor na šitie s úsporou jednej nite

Konvertor umožňuje šiť dvojnitné alebo trojnitné stehy. V stroji JUKI MO-1000 je konvertor stále pripravený pre Vaše potreby. Jednoducho ho zapojíte zatiahnutím vľavo alebo vypojíte odtiahnutím vpravo. Už ho nemusíte nikde hľadať, konvertor je stále pripravený na pravom smyčkovači.

LED osvetlenie

LED osvetlenie na Vašom JUKI MO-1000 osvieti Vašu pracovnú plochu optimálne, takže môžete vždy šiť bez ohľadu na svetelné podmienky. LED osvetlenie zaisťuje dobre osvetlenú pracovnú plochu a tým optimálnu viditeľnosť pri šití. LED osvetlenie nie je horúce ani po dlhom používaní a zaručuje nízku spotrebu a dlhú životnosť.

Automatický navliekač nite pre obe ihly

Táto jednoduchá funkcia navliekania ihly je veľmi jednoduchá. Zatiahnite navliekač dole a položte niť pred ihlu. Navliekač navlečie niť do uška ihly. Obe ihly sú vďaka tejto technike ľahko a rýchlo navlečené. Vďaka tomu zažijete komfortnú prácu s ihlou a niťou.

Kôš na odrezky

Overlock JUKI MO-1000 má v základnej výbave veľmi užitočný kôš na odrezky. Počas šitia overlockového stehu so zapnutým orezom, odpadávajú zbytky nití a látok do koša a tak zostane Vaša pracovná plocha čistá. Kôš sa dá veľmi ľahko oddeliť od stroja, v prípade že chcete zbytky nití a látok vyhodiť.

Systém ľahkého navliekania

S novým vzduchovým systémom ľahkého navliekania je navlečenie nití do smyčkovačov veľmi jednoduché. Stlačíte tlačidlo a niť okamžite prejde určenou dráhou cez smyčkovače a okamžite sa navlečie cez očká smyčkovača. Často pracné a komplikované ručné navliekanie stroja do jednotlivých vodičov je minulosťou! Navliekanie je neuveriteľne rýchle a jednoduché.

Diferenciálne podávanie

Problémy pri šití pružných, elastických materiáloch ktoré sa pri šití pokrčia alebo roztiahnu sú minulosťou. Použitie diferenciálneho podávania zaručuje optimálny systém podávania zaistený dvoma nezávislými podávačmi. Tento systém Vám zaručí optimálne nastavenie pre daný typ látky, ktoré zabráni pokrčeniu alebo roztiahnutiu látky. Naopak, ak chcete látku napríklad ozdobiť riasením, dokážete to pomocou diferenciálneho podávania.

Horný a spodný orezový nôž

Kvalitný a čistý orez látok aj nití pri šití. Veľmi silný orezový systém Vám zaistí súvislý a jednoduchý orez tenkých aj veľmi hrubých látok. Tento systém oceníte pri Vašom šití, keď docielite čistý a presný orez.

Vypojenie horného orezového noža

V prípade že, potrebujete viac priestoru na šitie bez orezu, jednoducho vypojíte horný orezový nôž tak, aby Vám to umožnil.

Šírka orezu

S Vaším MO-1000 stačí použiť nastavenie šírky orezu a stupnica Vám pomôže nájsť správnu šírku orezu. Nastavenie je prístupné pohodlne z vnútornej strany.

Nastaviteľná dĺžka stehu

Dlhší alebo hustejší steh môžete jednoducho nastaviť na Vašom overlocku JUKI MO-1000. Pohodlné ovládanie umožní otočné tlačidlo ktoré, nájdete  na pravej strane. Dĺžku stehu plynule nastavíte v rozmedzí 1 - 4 mm.

Nastavenie napätia všetkých nití

Správne nastavenie napätia nití je veľmi dôležité. Pri overlocku MO-1000 si môžete veľmi presne nastaviť požadované napätie každej nite pre Vaše šitie. Na každom napätí nájdete vyznačené základné nastavenie, takže sa nemusíte báť, vždy sa môžete vrátiť k základnému nastaveniu.

Rolovaný lem

Teraz ľahko a rýchlo vytvoríte rolovaný lem vďaka zabudovanému ovládaniu. Nie je nutné meniť prítlačnú pätku ani stehovú dosku. Vytiahnete ľavú ihlu a môžete šiť.

Systém ľahkej výmeny pätky Snap-on

Tento systém Vám umožní ľahko a jednoducho vymeniť na Vašom overlocku MO-1000 jednu pätku za druhú. Okrem toho môžete vďaka multifunkčnej pätke nielen prišiť bežný začisťovací steh, ale tiež môžete prišiť pásiky, gumičky a využívať ďalšie možnosti z palety šijacej kreativity.

Zásobník na príslušenstvo

Obávané hľadanie potrebného príslušenstva overlocku JUKI MO-1000 je minulosťou. Všetko je veľmi prakticky zoradené a má svoje pevné miesto.

Premenná vzdialenosť ihly od orezového noža

V prípade potreby môžete veľmi jednoducho jedným prepínačom zapojiť alebo vypojiť horný orezový nôž. V prípade aktívneho horného orezového noža môžete plynule meniť šírku orezu a v prípade vypojenia horného orezového noža, sa horný nôž úplne neschová a slúži Vám ako pomocné vodítko pre Vaše šitie a samozrejme si takto opäť môžete plynule meniť vzdialenosť od ihly, presne podľa Vašich požiadaviek.

JUKI ECO PRODUCTS

Overlock MO-1000 je ekologický výrobok spĺňajúci smernicu JUKI ECO PRODUCTS.

Dodatočné parametre

Kategória: Overlocky Juki
Záruka: 24 mesiacov
Zameranie: Pre profesionálov
Automatické napínanie nití: Nie
Navliekanie nití vzduchom: Áno
Prednastavené napínanie nití: Nie
Kombinovaný overlock/coverlock: Nie
Typ stroja: Mechanický
Počet ihiel: 1, 2
Počet nití: 2, 3, 4-nitný
Voľné rameno: Nie
Počet stehov: 8
Funkcia coverlock: Nie
Nastaviteľná dĺžka stehu do: 4 mm
Regulácia šírky orezu: Áno
Možnosť vypnutia noža: Áno
Regulácia prítlaku pätky: Nie
Priehradka na odrezky: Áno
Rýchlosť šitia: 1500 stehov/min.
Prídavný stolík: Nie
Typ ihiel: HAx1 SP
Príkon motora: 105 W
Osvetlenie: LED dióda
Rozmery stroja (h x v x d): 430 x 650 x 260 mm
Hmotnosť stroja: 9 kg

JUKI MO -1000 - Chapter 3: Trial Sewing

JUKI MO 1000 Air Thread Serger

JUKI MO-1000 - Chapter 1: Preparing the Machine

JUKI MO-1000 - Chapter 10: 3 Thread Roll Hem

JUKI MO-1000 - Chapter 11: Maintenance

JUKI MO-1000 - Chapter 4: Adjusting to Proper Stitch

JUKI MO-1000 - Chapter 5: Securing Seams

JUKI MO-1000 - Chapter 6: Replacing the Needle

JUKI MO-1000 - Chapter 7: Replacing Threads & Thread Breakage During Sewing

JUKI MO-1000 - Chapter 8: 3 Thread Overlock

JUKI MO-1000 - Chapter 9: 2 Thread Overlock

JUKI MO-1000 Overview Chapter 1

JUKI MO-1000 Overview Chapter 2

JUKI MO-1000: Chapter 2 - Threading

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: