Kamenná predajňa v Púchove je od 8.11.2021 až do odvolania zatvorená. E-shop funguje ako zvyčajne. Ospravedlňujeme sa za komplikácie a ďakujeme za pochopenie.

Avalon Ultra

Kód: 102
€13 €10,83 bez DPH €13 / 1 ks
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2021

Avalon Ultra môže byť vyšívaná s rámom alebo bez neho. Avalon Ultra je extrémne stabilná, to znamená, že môže byť intenzívne prešívaná bez natrhnutia.

Detailné informácie

Máte záujem o predvedenie stroja?
Máte záujem o predvedenie stroja?
Radi vám zadarmo predvedieme každý stroj v našej ponuke. Dohodnite si termín na +421 903 419 256.

Podrobný popis

Avalon Ultra môže byť vyšívaná s rámom alebo bez neho. Avalon Ultra je extrémne stabilná, to znamená, že môže byť intenzívne prešívaná bez natrhnutia. Pre všetky práce, ktoré vyžadujú dodatočnú stabilitu. Fólia je rozpustná vo vode, extra silná, priehľadná, extrémne stabilná a znesie intenzívne prešívanie.

Ideálna na:

- veľké výšivky bez vyšívacieho rámu

- náročné výšivky vyrábané ručne a počítačom

- leptané výšivky

- vyšívanie čipiek

- ako horná vrstva u niťovej techniky

- na sendvičovú techniku

Návod na použitie Avalon Ultra:

Voľné strojové vyšívanie: Odstrihnite Avalon Ultra v požadovanej dĺžke z rolky. Napnite fóliu buď do vyšívacieho rámu alebo vyšívajte ľubovoľne bez rámu. Pri vyšívaní dbajte na to, aby boli stehy stále spojené, aby sa výšivka po vypratí fólie nerozviazala. Po vyšití odstrihnite nadbytočný Avalon Ultra tesne okolo hrán. Potom vyperte zbytky fólie vo vlažnej vode.

Vyšívanie čipiek: Avalon Ultra (bez látky) buď napnite do vyšívacieho rámu alebo vyšívajte bez rámu. Potom vyšívajte na fóliu ľubovoľnú čipku ako je uvedené vyššie. Tip: Môžete tak aj hotové čipky dodatočne vyšívať ďalšími tvarmi alebo inými farbami. Za tým účelom diely prípadne dopredu zafixujte opatrne s trochou špeciálneho lepidla (Madeira MSA 1100) na Avalon Ultra. Po vyšití odstrihnite nadbytočný Avalon Ultra okolo hrán a vyperte zbytky fólie.

Textilné koláže v sendvičovej technike: Malé časti látky a/alebo rôzne zbytky vlákien položte medzi dve vrstvy Avalon Ultra. Tip: Spodnú vrstvu Avalon Ultra opatrne postriekajte trochou lepidla, aby sa vrstvy spojili a aby sa časti látky neposunuli. Vrstvy prípadne dodatočne zafixujte pomocou špendlíkov. Následne vyšite diely, ako je uvedené vyššie. Zbytky fólie vyperte vo vlažnej vode.

Dodatočné parametre

Kategória: Podkladové materiály
Záruka: 24 mesiacov
Rozmery: 30 cm x 3 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: