Avalon Plus

Kód: 9442
15 € 12,50 € bez DPH 15 € / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Avalon Plus je vodou rozpustná vyšívacia netkaná textília pre stabilizáciu strojových výšiviek na citlivých materiáloch. Slúžiaca na vyšívanie na ľahkých a citlivých materiáloch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Avalon Plus je vodou rozpustná vyšívacia netkaná textília pre stabilizáciu strojových výšiviek na citlivých materiáloch. Slúžiaca na vyšívanie na ľahkých a citlivých materiáloch.

Ideálna na:

- strojové výšivky vytvárané od ruky

- výšivky s veľkým počtom stehov

- strojové výšivky na jemné látky

- hodváb

- patchwork

- vyšívanie čipiek

- vyšívanie monogramov

- okraje,hrany,pásiky

- tesniace podložky / Richelieu výšivky

- quiltovanie / textilné koláže

- vyšívanie figúrok / 3D efekty

Návod na použitie Avalon Plus:

Strojové výšivky vytvárané od ruky: Napnite jednu alebo dve vrstvy Avalon Plus do vyšívacieho rámu a nakreslite motív podľa vlastnej voľby pomocou samorozpustného pera (napr. Madeira Magic Pen) priamo na Avalon Plus. Potom obrysy motívu 2 x od ruky naznačte. Následne vyšite motív pomocou rastru alebo malými krúživými pohybmi, pritom musia byť stále spojené, aby sa motív po vypraní vyšívacej textílie nerozpadol. Teraz motív ľubovoľne dodatočne vyšite rovným alebo kľukatým stehom. Po ukončení práce vyberiete Avalon Plus s výšivkou z rámu. Prebytočnú tkaninu odstrihnete a zostávajúcu časť vyperiete vo vode. Výšivku vložíte medzi dva kusy látky a dosucha vyžehlíte.

Výšivky na tenkých látkach a na froté: Vložte látku medzi dve vrstvy Avalon Plus (sendvičová technika) a všetky 3 vrstvy spolu pevne upnite do vyšívacieho rámu. Po vyšití odstrihnite tkaninu okolo výšivky a zbytky  vyperte vo vode.

Výšivky Richelieu: Položte látku na vrstvu Avalon Plus a označené otvory vyznačte rovným stehom. Opatrne vystrihnite látku z dierok vyšívacími nožnicami, dbajte na to aby ste pri tom nepoškodili pod tým ležiacu vyšívaciu textíliu. Následne dokončite lemovanie kľukatým stehom. Vyperte Avalon Plus vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: Podkladové materiály
Záruka: 24 mesiacov
Rozmery: 30 cm x 3 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Madeira je rodinná skupina spoločností so sídlom a výrobným závodom vo Freiburgu v Nemecku. Madeira bola založená v roku 1919 pod názvom Burkhardt & Schmidt Garnfabrik. Centrála a výrobný závod sa dodnes nachádzajú v zelenom meste Freiburg neďaleko Čierneho lesa. Spoločnosť Burkhardt & Schmidt pôvodne vyrábala bavlnené šijacie nite. Neskôr firma začala vyrábať aj bavlnené vyšívacie nite. Dnes je Madeira Group globálnym hráčom so 400 zamestnancami po celom svete a niekoľkými dcérskymi spoločnosťami v Európe, USA a Ázii.