Avalon Fix

Kód: 96
€14 €11,67 bez DPH €14 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.1.2023
Možnosti doručenia

Avalon Fix je ideálna pre všetky práce, ktoré nemôžu byť napnuté do vyšívacích rámov. Výborne vhodná pre všetky kreatívne techniky v strojovom vyšívaní bez pomoci rúk, ako je textilné uzpôsobenie povrchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Avalon Fix je ideálna pre všetky práce, ktoré nemôžu byť napnuté do vyšívacích rámov. Výborne vhodná pre všetky kreatívne techniky v strojovom vyšívaní bez pomoci rúk, ako je textilné uzpôsobenie povrchov. Textília je vodou rozpustná, samolepiaca napr. na výrobu čipiek a okrajov.

Ideálna na:

- stabilizáciu jemných látok

- výrobu čipiek a okrajov

- šály zo stužiek a vlny

- počítačové vyšívacie motívy s veľkým počtom stehov

Návod na použitie Avalon Fix:

Vyšívanie jemných látok: Odstrihnite Avalon Fix v požadovanej dĺžke a napnite ochrannú fóliu smerom nahor do vyšívacieho rámu. Špičkou nožníc opatrne vystrihnite diagonálny kríž uprostred ochrannej fólie. Pozor - narežte len ochrannú fóliu, nie textíliu. Ochrannú fóliu o niečo väčšiu, než je motív, ktorý má byť vyšívaný, odstráňte. Látku položte na voľne ležiacu lepiacu plochu a dobre pritisknite. Po vyšití opatrne látku uvoľnite z tkaniny - výšivka sa sama odtrhne od tkaniny. Zostávajúcu Avalon Fix rozpustite vo vode.

Šály zo stužiek a vlny: Odstrihnite Avalon Fix v požadovanej dĺžke z rolky a položte ochrannú fóliu smerom nahor na stôl alebo žehliacu dosku. Odtiahnite ochrannú fóliu, lepiaca plocha je hore. Stuhy a vlnu podľa vôle položte na lepiacu plochu a ľahko pritisknite. Pokryte textíliu Avalon Film alebo Avalon Ultra v rovnakej dĺžke a vrstvy vyšite niťovým pletivom. Stehy musia byť spolu spojené, aby sa celok po rozpustení fólie nerozpadol. Na záver šál umyte dostatkom vody.

Vyšívanie čipiek a okrajov: Napnite Avalon Fix vo vyšívacom ráme. Ochrannú fóliu narežte ako je popísané vyššie a v požadovanej veľkosti odstráňte. Potom nalepte hotovú čipku alebo okraj doprostred na voľne ležiacu lepiacu plochu. Čipky/okraje vyšite ďalšími tvarmi alebo inými farbami. Po vyšití odstrihnite prebytočný Avalon Fix a umyte zbytky.

Dodatočné parametre

Kategória: Podkladové materiály
Záruka: 24 mesiacov
Rozmery: 27.5 cm x 1 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: