TEXI BLACK&WHITE
Kód: TEXI BLACK-WHITESúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šijacie stroje |
|---|---|
| Záruka: | 36 mesiacov |
| EAN: | 5904341682008 |
| Typ stroja: | Elektronický |
| Typ chapača: | Rotačný horizontálny |
| Zameranie: | Pre pokročilých |
| Vzdialenosť od ihly doprava: | 17 cm |
| Menu v češtine: | Nie |
| Počet ihiel: | 1 |
| Voľné rameno: | Áno |
| Počet stehov: | 200 |
| Overlockový steh: | Áno |
| Abeceda: | Áno |
| Gombíková dierka: | Automatická |
| Počet gombíkových dierok: | 9 |
| Šitie dvojihlou: | Áno |
| Plynule nastaviteľná dĺžka stehu až do: | 4,5 mm |
| Plynule nastaviteľná šírka stehu až do: | 7 mm |
| Prednastavená šírka stehu: | Nie |
| Nastavenie pozície ihly pri rovnom stehu: | Nastaviteľné |
| Regulácia prítlaku pätky: | Nie |
| Automatický navliekač ihly: | Áno |
| Tlačidlo priamej voľby: | Nie |
| Horné podávanie látky: | Nie |
| Displej: | Áno |
| Tlačidlo START/STOP: | Áno |
| Polohovanie ihly hore/dole: | Áno |
| Automatické zapošitie: | Nie |
| Regulácia rýchlosti šitia na stroji: | Áno |
| Automatický odstrih nití: | Nie |
| Pamäť: | Nie |
| Kolenná páka: | Nie |
| Rýchlosť šitia: | 750 stehov/min. |
| Prídavný stolík: | Dokúpiteľný |
| Počet pätiek v cene stroja: | 6 |
| Kryt stroja: | Mäkký |
| Typ ihiel: | 130/705 H |
| Príkon motora: | 70 W |
| Osvetlenie: | LED dióda |
| Hmotnosť stroja: | 5 kg |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
ZH
Texi
Zita horecka
Sijaci stroj je tichy vela funkcii lahko ovladany ale nevieme na to prist ako sa automaticky navlieka nit do ihly
P
Texi
Pean.sk
Dobrý deň, ďakujeme za Váš príspevok. Spustite prítlačnú pätku a zdvihnite ihlu do najvyššej polohy. Pomaly spustite navliekač ihly, prevlečte niť vodičom a potiahnite ju doprava, potom páčku navliekača spustite čo najnižšie. Zatlačte ju dozadu tak, aby háčik prešiel očkom ihly, prevlečte niť do háčika za ihlou a pri ľahkom pridržaní nite pomaly vráťte páčku späť, aby háčik niť pretiahol očkom. Nakoniec páčku uvoľnite a vytiahnite asi 10 cm nite dozadu. Upozornenie: páčku nepoužívajte počas šitia. Pre jednoduchšie navlečenie zvoľte rovný steh; automatický navliekač nie je vhodný pre dvojihlu. V prípade ďalších otázok, nás neváhajte kontaktovať.
Značka Texi predstavuje kompletné riešenie pre módne, čalúnnické alebo kožené ateliéry. Portfólio produktov Texi zahŕňa priemyselné šijacie stroje a domáce šijacie stroje, žehliace potreby, etiketovacie a šijacie príslušenstvo. Spoločnosť bola založená v roku 2009 ako odpoveď na dopyt zákazníkov po energeticky úsporných, tichých a užívateľsky prívetivých šijacích strojoch. Dnes je značka distribuovaná do viac ako 40 krajín po celom svete.




