Singer M3335 - Making The Cut
Kód: SINGER M3335 - MAKING THE CUTSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šijacie stroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 7393033123482 |
| Typ stroja: | Mechanický |
| Typ chapača: | CB kyvný |
| Zameranie: | Pre začiatočníkov |
| Vzdialenosť od ihly doprava: | 15 cm |
| Menu v češtine: | Nie |
| Rozmer balenia HxVxŠ (cm): | 23x34,5x43 |
| Hmotnosť stroja: | 5,6 kg |
| Hmotnosť stroja v balení: | 7 kg |
| Počet stehov: | 23 |
| Voľné rameno: | Áno |
| Osvetlenie: | LED |
| Kryt stroja: | Mäkký |
SINGER® M330 Making the Cut Sewing Machine - Sew a Buttonhole
SINGER® M330 Making the Cut Sewing Machine - Threading
SINGER® M3330 Making the Cut Sewing Machine - Changing the Needle
SINGER® M3330 Making the Cut Sewing Machine - Selecting a Stitch and Sewing
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Od roku 1851 je značka Singer synonymom pre šitie. Bol to rok patentu Isaaca Singera na prvý praktický šijací stroj, ktorý znamenal oficiálny začiatok spoločnosti Singer ako spoločnosti a jej vedúceho postavenia v tomto odvetví. Duch praktického dizajnu a kreatívnych inovácií, ktorý charakterizoval spoločnosť na jej začiatku, pokračuje aj dnes, keď vyvíja produkty pre každú úroveň šitia. Singer oslávil mnohé prvenstvá, vrátane prvého cik-cak stroja na svete, prvých elektronických strojov, prvej aplikácie pomocníka pri šití pre mobilné zariadenia a mnohých ďalších. Od módy po domáce dekorácie, vyšívanie, quiltovanie a ďalšie, Singer pomáha ľuďom vyjadriť sa prostredníctvom šitia.







