Pfaff Passport 3.0

Kód: PFAFF PASSPORT 3.0
Doprava zadarmo
Značka: Pfaff
€528,90 €440,75 bez DPH €528,90 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.8.2022
Možnosti doručenia

Šijací stroj Pfaff Passport 3.0 je elektronický šijací stroj so systémom horného podávania IDT, displejom, odstrihom nite a manuálnym prítlakom pätky.

Detailné informácie

Máte záujem o predvedenie stroja?
Máte záujem o predvedenie stroja?
Radi vám zadarmo predvedieme každý stroj v našej ponuke. Dohodnite si termín na +421 903 419 256.

Podrobný popis

Pfaff Passport 3.0

Šijací stroj Pfaff Passport 3.0 je elektronický šijací stroj so silným motorčekom 70W (až dvojnásobok výkonu oproti konkurencii), systémom horného podávania IDT (nielen nahrádzajúcim kráčajúcu pätku, ale tento systém má o 70% vyššiu efektivitu a plne nahrádza horné podávanie, ako pri priemyselných šijacích strojoch) a displejom. Passport 3.0 ponúka 100 druhov stehov, voľné rameno, automatickú gombíkovú dierku šitú na jeden krok aj zabudovaný navliekač ihly. Šijaciemu stroju nechýbajú obľúbené elektronické funkcie, napr. tlačidlo Start/Stop pre šitie bez pedálu, možnosť nastavenia rýchlosti šitia na stroji, polohovanie ihly hore dole a ďalšie. Displej zobrazuje číslo zvoleného stehu. Dvojité osvetlenie zaisťuje osvetlenie pracovného priestoru bez tieňov. Šijací stroj má v cene plastový kufor na prenášanie.

100 druhov stehov

Na stroji je zabudovaná tabuľka stehov. Jednoducho si tabuľku vysuniete, vyberiete steh a nastavíte. Potom tabuľku zase zasuniete. Veľmi praktické a prehľadné. Nájdete tu stehy na rovné šitie, quilting, overlockové alebo dekoratívne.

Pfaff Passport 3.0
Pfaff Passport 3.0

Originálny systém IDT

Integrované duálne podávanie/transport - patentovaný systém značky Pfaff - absolútne rovnomerné podávanie látky zhora aj zospodu, vynikajúce pre jemné a veľmi ťažké materiály v niekoľkých vrstvách, zabraňuje posunu viacerých vrstiev materiálu medzi sebou. To isté využijete pri zapošití, kedy IDT systém dokáže pracovať obrátene a materiál je rovnomerne posunutý späť a opäť dopredu. Nemusíte dokupovať menej efektívnu kráčajúcu pätku, ktorá nemá takú silu. Systém je možné jednoducho zapnúť, alebo vypnúť. IDT systém využijete pri šití špecifických tenkých materiálov, ktoré pri zošívanie kĺžu, a na konci zošitia sa vám oproti sebe posúva materiál. Ďalej pri šití viacerých vrstiev, kedy medzi materiál dávate výplň. Iba spodné podávanie si nedokáže s týmto materiálom poradiť a dochádza k posunu spodného materiálu, kedy horný zostáva stáť a krčí sa. Systém IDT posunie horný aj spodný materiál a tlakom dokáže posunúť aj výplň. Ďalej systém IDT použijete pri materiáloch, ktoré nešmýkajú na pätke. Opäť dochádza k zlému posunu, kedy spodný podávač nie je schopný materiál posunúť, ani keď si ručne zvýšite tlak pätky. Systém IDT bez problémov materiál chytí ako zospodu, tak z vrchnej strany a materiál rovnomerne posúva. Tým je zaistený perfektný steh, bez vynechania. To oceníte najmä pri drahších materiáloch, alebo pri šití kože, koženky, ktorá nejde opraviť vypáraním, pretože ihla poškodí materiál.

Jednoduchá obsluha

Oceníte displej zobrazujúci číslo stehu a možnosť uloženia najpoužívanejších stehov do tzv. rýchlej pamäte stroja. Na stroji máte informačné tlačidlo s označením "I", po stlačení vám displej ukáže odporúčaný typ prítlačnej pätky. Už nemusíte hľadať v návode odporúčanú pätku. Automatická gombíková dierka sa šije na 1 krok. Automatický odstrih hornej aj spodnej nite s možnosťou vypnutia - automatický odstrih vám zaistí prácu bez nutnosti odstrihávania nožnicami. Jednoducho stlačíte tlačidlo, alebo si nastavíte automatický odstrih a ihneď pokračujete v práci ďalej.

Pfaff Passport 3.0
Pfaff Passport 3.0

Šitie voľným pohybom

Vhodné na ľahké quiltovanie a šitie výšiviek. Jednoduchým stlačením páčky schováte spodný podávač a môžete ihneď quiltovať.

Stehová doska na voľné quiltovanie

Táto dokúpiteľná stehová doska (nie je súčasťou príslušenstva) má otvor na ihlu presne uprostred, pretože pri voľnom quiltovaní používate iba rovný steh. Stehová doska s označením 821036096, ktorú nájdete v našej ponuke, zabráni poškodeniu chapača, pretože perfektne podrží ihlu v rovnom vpichu. Vďaka tomu nepoškodíte chapač, ak pri quiltovaní zbytočne zatiahnete za materiál a vychýlite ihlu do strany, ale hlavne je steh presný, vpichy rovnomerné a môžete si dovoliť používať ihly rôznej hrúbky. Pri quiltovaní odporúčame špeciálny ihly na quiltovanie, ktoré majú lepšie vlastnosti a zabraňujú vychýleniu z osi.

Pfaff Passport 3.0
Pfaff Passport 3.0

Pevný plastový kryt

Stroj má pevný platový kryt, ktorý plne nahradí kufrík. Stroj prenosom alebo prevozom nepoškodíte a ergonomický úchyt stroja vám zaistí ľahký prenos.

Manuálna možnosť nastavenia prítlaku pätky

Jednoducho nastavíte na stroji prítlak pätky na polohu "N", čo je automatický prítlak, ale môžete si nastaviť prítlak aj sami, to je obrovská výhoda v porovnaní so strojmi s automatickým nastavením prítlaku pätky, čo vám potvrdí každá krajčírka, ktorá šije rôzne materiály, alebo mechanik šijacích strojov. Pokiaľ má totiž stroj iba tzv. automatickú možnosť nastavenia prítlaku pätky, riadia sa iba jednoduchou možnosťou stabilného tlaku pružiny, ktorý sa mierne zvyšuje výškou materiálu. Oproti tomu manuálny prítlak pätky je vynikajúci a bežne používaný pri priemyslových strojoch, kde si môžete sami nastaviť vhodný tlak. Manuálnym ručným prítlakom pätky totiž nastavíte tlak na materiál podľa okamžitej potreby. Môžete pätku silno pritlačiť, takže materiál je podávačom perfektne posúvaný, alebo môžete nastaviť ľahké dotlačenie, aby materiál nebol poškodený, alebo sa prestal pod pätkou hrnúť. Jednoducho využívate funkcie ako na priemyslovom stroji. V kombinácii s IDT nezažijete problém.

Špecifikácie

 • Dvojité osvetlenie nevrhajúce tiene tvorené optimalizovanými žiarivými svetlami, zabudované silné LED osvetlenie vám perfektne osvetlí šitý materiál
 • 29 polôh ihly, šitie zipsov z pravej a ľavej strany
 • Elektronická sila vpichu ihly, motorček s výkonom 70W dokáže šiť aj veľmi silné materiály
 • Voľné rameno, ktoré je určené na šitie rukávov, nohavíc a iných úzkych častí oblečenia
 • Veľká pracovná plocha 15 cm vpravo od ihly
 • Manuálne nastavenie rýchlosti šitia na stroji, znížením maximálnej rýchlosti docielite jemnejšiu reguláciu na pedáli, čo využijete najmä pri šití zle prístupných častí, alebo ak šijete napríklad kožu, kedy chcete šiť veľmi pomaly a vidieť kam sa ihla zapichne.
 • Zvýšená poloha pätky - vhodné na šitie hrubých látok či quilt pod pätkou
 • Jednoduchý a rýchly výber stehu, jednoducho vyberte typ programu a stlačením vyberte požadované číslo
 • Regulácia polohy ihly v hornej a dolnej úvrati - nemusíte sa spoliehať len na posun stroja, jednoducho zmeníte polohu ihly
 • Integrovaný navliekač ihly pre ľahké navlečenie nite do ucha ihly

Príslušenstvo

 • Základná pätka (na stroji)
 • Pätka na slepý steh
 • Pätka zipsová
 • Pätka vyšívacia pre IDT systém
 • Špeciálna pätka na stehy s dĺžkou stehu do 1 mm
 • Pätka na obšívanie gombíkovej dierky
 • Cievka na spodnú niť (5 ks)
 • Plstená podložka
 • Skrutkovač
 • Súprava ihiel
 • Krytka špulky nite (malá a veľká)
 • Páratko
 • Štetec
 • Vodítko
 • Kolík pre druhú špulku nite
 • Pevný plastový kryt
 • Elektronický pedál
 • Návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Šijacie stroje Pfaff
Záruka: 36 mesiacov
Typ stroja: Elektronický
Typ chapača: Rotačný horizontálny
Zameranie: Pre pokročilých
Vzdialenosť od ihly doprava: 15 cm
Menu v češtine: Nie
Počet ihiel: 1
Voľné rameno: Áno
Počet stehov: 100
Overlockový steh: Áno
Abeceda: Nie
Gombíková dierka: Automatická
Počet gombíkových dierok: 4
Šitie dvojihlou: Áno
Plynule nastaviteľná dĺžka stehu až do: 5 mm
Plynule nastaviteľná šírka stehu až do: 7 mm
Prednastavená šírka stehu: Nie
Nastavenie pozície ihly pri rovnom stehu: Nastaviteľné
Regulácia prítlaku pätky: Áno
Automatický navliekač ihly: Áno
Tlačidlo priamej voľby: Áno
Horné podávanie látky: Áno
Displej: Áno
Tlačidlo START/STOP: Áno
Polohovanie ihly hore/dole: Áno
Automatické zapošitie: Áno
Regulácia rýchlosti šitia na stroji: Áno
Automatický odstrih nití: Áno
Pamäť: Nie
Kolenná páka: Nie
Prídavný stolík: Dokúpiteľný
Počet pätiek v cene stroja: 6
Kryt stroja: Pevný
Typ ihiel: 130/705 H
Príkon motora: 70 W
Osvetlenie: LED dióda
Rozmery stroja (h x v x d): 190 x 295 x 410 mm
Hmotnosť stroja: 6,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
OZ Avatar autora | 14.1.2022
Výborny stroj, som veľmi spokojná, jednoduché ovládanie aj pre začiatočníkov Odporúčam všetkými 10

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie