NEXIO S-7300A - 403 Standard

Kód: 2192
1 750 € 1 458,33 € bez DPH 1 750 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Základný jednoihlový šijací stroj s viazaným stehom a spodným podávaním, určený na stredne ťažký materiál. Maximálna dĺžka stehu 5 mm. Rýchlosť šitia 5000 stehov/min. Výška zdvihu ihlovej tyče 31 mm. Maximálna rýchlosť spätného šitia 3000 otáčok/min.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základný jednoihlový šijací stroj s viazaným stehom a spodným podávaním, určený na stredne ťažký materiál. Maximálna dĺžka stehu 5 mm. Rýchlosť šitia 5000 stehov/min. Výška zdvihu ihlovej tyče 31 mm. Maximálna rýchlosť spätného šitia 3000 otáčok/min. AC servomotor 220-230 V. Patent maximálnej redukcie koncov po odstrihu (až 3 mm - varianta Premium). Patent elektronickej kontroly ovládania, 4 druhy pohybu podávaču. Patent funkcie prevencie zlomenia ihly pri spätnom chode pri použití ručného spínaču zapošívania. Súčasťou stroja je samostatný stôl, pedál, kolenná páka, základné príslušenstvo (olejnička, skrutkovače). Nový typ chapaču s vylepšením vedenia nite umožňujúci široký rozsah šitých materiálov od stredne ťažkých až po ťažké. Dotykový displej ukazuje priamo ikony, ktoré uľahčujú intuitívnu zmenu parametrov alebo funkcií. Režim obsluhy a režim mechanika je tiež súčasťou výbavy. Možnosť nastavenia až 9 programov šitia s uložením do pamäti a ľahkým vyvolaním. Nastavenie až 20 krokov v jednom programe - napr. šitie vreciek. Zobrazenie hlásení chýb vrátane návodu na odstránenie na LCD dotykovom displeji. Kvalitné LED osvetlenie zabudované priamo v stroji. Užitočné funkcie ovládané dvoma ručnými spínačmi na hlave stroja. Priradenie funkcií sa realizuje na panely stroja vrátane nastavenia kompenzačného stehu pri šití v rohoch. USB port na kopírovanie nastavených programov šitia z jedného stroja na druhý bez ďalšieho programovania. Čisté šitie s minimálnym mazaním umožňuje eliminovať presakovanie oleja okolo ihlovej tyče.

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyslové šijacie stroje
Záruka: 24 mesiacov

S 7300A OPERATION PANEL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Brother začala ako rodinný podnik už v roku 1908 a šijacie stroje boli jej úplne prvou špecializáciou. Pod vedením bratov Yasuiovcov vytvorili precedens pre prelomenie hraníc a budovanie inovatívnych, odborne navrhnutých a cenovo dostupných šijacích strojov. Od zdokonaľovania sériovej výroby šijacích strojov v roku 1932 až po predstavenie prvého elektronického stroja Brother v roku 1976 značka nikdy nevybočila z nastolenej cesty inovácií. Po viac ako 100 rokoch existencie sa značka rozrástla na nadnárodnú korporáciu – ale rovnaký duch experimentovania a odhodlania ku kreativite zostáva. Značka Brother je v súčasnosti dobre známa aj pre kancelársku techniku, ale naďalej vytvára inovatívne, odborne skonštruované šijacie, vyšívacie a prešívacie stroje vhodné pre všetky úrovne zručností. Či už ste náruživý začiatočník alebo skúsený profesionál, Brother vždy stojí pri vás.