Necchi C12
Kód: C12Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Overlocky |
|---|---|
| Záruka: | 36 mesiacov |
| Zameranie: | Pre začiatočníkov |
| Automatické napínanie nití: | Nie |
| Navliekanie nití vzduchom: | Nie |
| Prednastavené napínanie nití: | Nie |
| Kombinovaný overlock/coverlock: | Nie |
| Typ stroja: | Mechanický |
| Počet ihiel: | 2 |
| Počet nití: | 2, 3, 4-nitný |
| Voľné rameno: | Áno |
| Počet stehov: | 12 |
| Funkcia coverlock: | Nie |
| Nastaviteľná dĺžka stehu do: | 4 mm |
| Regulácia šírky orezu: | Áno |
| Možnosť vypnutia noža: | Áno |
| Regulácia prítlaku pätky: | Áno |
| Priehradka na odrezky: | Áno |
| Rýchlosť šitia: | 1200 stehov/min |
| Prídavný stolík: | Nie |
| Typ ihiel: | 130/705 H |
| Príkon motora: | 120 W |
| Osvetlenie: | LED |
| Rozmery stroja: | 323 x 280 x 295 mm |
| Hmotnosť stroja: | 6,3 kg |
NECCHI C12: Automatické uvoľnenie napätia nite
NECCHI C12: Nastavenie a šitie 2-nitného stehu
NECCHI C12: Nastavenie a šitie 3-nitného stehu
NECCHI C12: Nastavenie a šitie 4-nitného stehu
NECCHI C12: Nastavenie diferenciálneho podávania
NECCHI C12: Navliekanie ihiel
NECCHI C12: Navliekanie slučkovačov
NECCHI C12: Príprava na šitie
NECCHI C12: Výmena ihly
NECCHI C12: Výmena nití slučkovačov
Overlock NECCHI C12
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Talianska značka šijacích strojov Necchi vznikla medzi prvou a druhou svetovou vojnou, kedy v roku 1925 predstavila svoj prvý šijací stroj. Odvtedy v Taliansku zbierala jeden úspech za druhým až vo finále exportovala tieto stroje do celého sveta. Necchi je značka kladúca najväčší dôraz pri výrobe strojov na najmodernejšie technológie, kvalitu a prvotriedny vzhľad. Na vrchole slávy tejto značky boli jej šijacie stroje považované za luxus a symbol spoločenského postavenia. V roku 1955 sa značka opäť zapísala do histórie, keď uviedla elektronický šijací stroj s možnosťou šitia kľukatých aj dekoratívnych stehov. Nasledovali inovatívne modely s funkciami, ako je automatické šitie gombíkových dierok. Aj dnes značka Necchi kladie veľký dôraz na kvalitu svojich šijacích strojov. S využitím najmodernejších technológií a presného spracovania zostáva verná svojej tradícii, ktorá zahŕňa ako špičkový výkon, tak aj dlhú životnosť produktov. Každý šijací stroj Necchi je navrhnutý s ohľadom na pohodlie používateľa a funkčnosť, aby spĺňal vysoké nároky ako domácich, tak profesionálnych krajčírok.












