Brother 2104D
Kód: 2104DSúvisiaci tovar
Taška na overlocky BROTHER je vhodná na prenášanie a úschovu overlockov.
Pätka na šitie technikou naberania - riasenia. Vhodná pre všetky overlocky Brother.
Pätka na všívanie plochej gumy na overlocky Brother.
Pätka je vhodná pre všetky overlocky Brother. Pätka je určená na šitie slepého stehu. Slúži na odstrihnutie, začistenie a zalemovanie látky v jednej operácii. Slepý steh slúži...
Pätka na našívanie šnúrok, paspuliek aj zipsov. V jednom kroku zošijete dva materiály so zipsom. Pätka pomocou drážky udrží zúbky zipsu alebo kordulku mimo nôž.
Originálna pätka určená pre overlocky Brother, špeciálne upravená na našívanie korálok (perál) na šnúrke. Maximálna veľkosť perál - 5 mm. Možnosť nastavenia dĺžky stehu zabráni...
Spodný nôž na overlocky Brother M3034, 4234D, 1034DX, 2104D, 3034DWT, Airflow 3000.
Horný nôž na overlocky Brother M1034D, M343D, 1034DX, 2104D, M3034D, 4234D, Airflow 3000.
Univerzálne ihly vhodné do strojov značiek Bobbin, Pfaff, Brother, Janome, HusqvarnaViking, Lucznik, Texi, Juki, Gritzner, Bernina, Veronica.
Pinzeta so zahnutou špičkou je praktickým pomocníkom ku každému šijaciemu stroju, na vťahovanie nití, na tvorenie z papiera a pod. Vďaka LED svetielku bude práca s ňou ešte...
Box obsahuje nite Madeira Aerolock a Aeroflock 3 farieb. Aerolock je vysokokvalitná overlocková niť pre dlhotrvajúce švy. Aeroflock je objemná a nadýchaná overlocková niť...
Box obsahuje nite Madeira Aerolock a Aeroflock 3 farieb. Aerolock je vysokokvalitná overlocková niť pre dlhotrvajúce švy. Aeroflock je objemná a nadýchaná overlocková niť...
Box obsahuje 12 ks nití Madeira Aerolock 125. Aerolock je vysokokvalitná overlocková niť pre dlhotrvajúce švy.
Univerzálna niť pre celý odevný sortiment, od stredne hrubých až po jemné materiály. Na pánske a dámske odevy, obleky, sukne, šaty, košele, blúzky, spodné prádlo, plavky,...
Podrobný popis
Vysoko kvalitný, moderný overlock Brother 2104D
4-nitný overlock s diferenciálnym podávaním, s možnosťou použitia ako 3-nitný overlock. Overlocky Brother 2104D sú domáce overlocky modernej konštrukcie. Sú vybavené voľným ramenom, diferenciálnym podávaním s deleným podávačom, ktorý umožňuje dokonalé šitie bez zvlnenia či nadmerného stiahnutia švu akejkoľvek látky. Tieto overlocky šijú fantastické overlockové stehy. Sú ideálne na začisťovanie, zošívanie a obrubovanie okrajov a ozdobné švy na líci látky. Vďaka voľnému ramenu môžete obšívať rukávy, nohavice a iné uzavreté kruhy. Overlocky Brother 2104D dodajú šitému oblečeniu profesionálny vzhľad.
Tento overlock sa od modelov 1034DX a 3034DWT odlišuje iba dizajnom a príslušenstvom. Funkčne aj kvalitatívne ide o rovnaké overlocky.

Kľúčové vlastnosti
- 3/4-nitný overlock
- Rýchly a jednoduchý systém navliekania
- Diferenciálne podávanie
- Rolovací steh
- Jasné LED osvetlenie
- Šírka stehu 5,0 - 7,0 mm
Jednoduché navliekanie
Nastaviteľný prítlak pätky
Voľné rameno
LED osvetlenie
Jednoduché ovládanie
Zabudovaná priehradka na príslušenstvo Stehy
Špecifikácie
- Kompaktný a ľahký
- Rukoväť na prenášanie
- 3 alebo 4-nitný overlock
- Použitie štandardnej ihly do šijacieho stroja (130/705H)
- Dokonale reže, šije a pomocou špeciálnych pätiek našíva v jednej operácii
- Diferenciálne podávanie umožňuje dokonalé šitie bez zvlnenia či nadmerné stiahnutie švu pri akejkoľvek látke
- Jednoduché navliekanie
- Farebne označené dráhy nití
- Páka na zdvih pätky vpravo na boku stroja - umožňuje zdvih pätky pravou rukou
- Šírka stehu 5,0 až 7,0 mm, rolovací steh 2 mm
- Možnosť šitia bez orezania látky
- Voľné rameno na šitie rukávov a nohavíc
- Jasné LED osvetlenie
- Rýchloupínací systém pätiek
- Teleskopický držiak nití
- Plynulo nastaviteľný prítlak pätky pre ľahkú manipuláciu s materiálom
Príslušenstvo
- Základná pätka
- Pinzeta
- Stehový jazýček
- Imbusový kľúč
- Súprava ihiel 130/705H (2x80, 2x90)
- 4x sieťka na niť
- 4x tanierik nite
- Kefka na čistenie
- Mäkký plastikový kryt
- DVD - inštruktážne video
- Pedál + kábel
- Návod na použitie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Overlocky Brother |
|---|---|
| Záruka: | 36 mesiacov |
| EAN: | 4977766756457 |
| Zameranie: | Pre začiatočníkov |
| Automatické napínanie nití: | Nie |
| Navliekanie nití vzduchom: | Nie |
| Prednastavené napínanie nití: | Nie |
| Kombinovaný overlock/coverlock: | Nie |
| Typ stroja: | Mechanický |
| Počet ihiel: | 2 |
| Počet nití: | 3, 4-nitný |
| Voľné rameno: | Áno |
| Počet stehov: | 4 |
| Funkcia coverlock: | Nie |
| Nastaviteľná dĺžka stehu do: | 4 mm |
| Regulácia šírky orezu: | Áno |
| Možnosť vypnutia noža: | Áno |
| Regulácia prítlaku pätky: | Áno |
| Priehradka na odrezky: | Dokúpiteľná |
| Rýchlosť šitia: | 1300 stehov/min. |
| Prídavný stolík: | Dokúpiteľný |
| Typ ihiel: | 130/705 H |
| Príkon motora: | 75 W |
| Osvetlenie: | LED dióda |
| Rozmery stroja (h x v x d): | 279 x 298 x 335 mm |
| Hmotnosť stroja: | 5,2 kg |
Klasický 4-nitný overlock s diferenciálnym podávaním a voľným ramenom s možnosťou použitia ako 3-nitný. Súčasťou je aj voľné rameno pre obšívanie rukávov alebo nohavíc.
Overlock Brother M343D je 2-ihlový, 4-nitný obnitkovací stroj šijúci 3/4-nitným stehom. Obľúbite si ho pre unikátny systém zaručujúci rýchle a ľahké navliekanie nite ľavého...
Vynikajúci 3 a 4-nitný obnitkovací stroj s diferenciálnym podávaním. Dokonalé obnitkovacie stehy, jasné LED osvetlenie, priehradka na odrezky, prídavný stolík, 4 pätky v...
Vynikajúci 2, 3 a 4-nitný obnitkovací stroj s diferenciálnym podávaním a unikátnym navliekačom oboch ihiel. Dokonalé obnitkovacie stehy, extra jasné LED osvetlenie.
Merrylock MK480 je kvalitný, robustný a rýchly overlock s úzkym ramenom v atraktívnom dizajne!
Lada 700 D je domáci overlock s ktorým vždy docielite profesionálny vzhľad Vašich výrobkov.
JUKI MO-50e Vám pomôže byť kreatívny a umožní Vám pozoruhodný výsledok Vašich projektov. Zistíte, že Vaše vlastné návrhy, kvalita švov, začistenie a orez Vám obohatia šitie.
Bernette Funlock 44 ponúka množstvo praktických funkcií, ktoré Vás zavedú priamo do sveta overlockového šitia. 15 stehov predstavuje všetko, čo k overlockovému šitiu potrebujete.
Vďaka svojmu systému je Elna 264 ľahko ovládateľný 3/4-nitný overlock s pevnou konštrukciou. Vaše lemy budú ako od profesionála.
Pfaff Admire 1000 je 2/3/4-nitný overlock so 16 druhmi stehov a kompletným prístupom ku slučkovačom. Vďaka diferenciálnemu podávaniu získate dokonale rovné švy - nedochádza k...
2/3/4-nitný overlock Husqvarna Amber S100 je špičkový overlock so 16 druhmi stehov a kompletným prístupom ku slučkovačom.
3/4-nitný overlock Janome 990D s celokovovým vnútrom ponúka 5 druhov stehov, 9 šijacích programov, silný výkon motorčeka (105 W) a LED osvetlenie. Overlock dobre zvláda aj...
Overlock Janome 744 D je 2, 3, 4-nitný overlock, ktorý ponúka 7 druhov stehov a 9 šijacích programov. Ide o overlock s celokovovým vnútrom a veľmi jednoduchou obsluhou.
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Značka Brother začala ako rodinný podnik už v roku 1908 a šijacie stroje boli jej úplne prvou špecializáciou. Pod vedením bratov Yasuiovcov vytvorili precedens pre prelomenie hraníc a budovanie inovatívnych, odborne navrhnutých a cenovo dostupných šijacích strojov. Od zdokonaľovania sériovej výroby šijacích strojov v roku 1932 až po predstavenie prvého elektronického stroja Brother v roku 1976 značka nikdy nevybočila z nastolenej cesty inovácií. Po viac ako 100 rokoch existencie sa značka rozrástla na nadnárodnú korporáciu – ale rovnaký duch experimentovania a odhodlania ku kreativite zostáva. Značka Brother je v súčasnosti dobre známa aj pre kancelársku techniku, ale naďalej vytvára inovatívne, odborne skonštruované šijacie, vyšívacie a prešívacie stroje vhodné pre všetky úrovne zručností. Či už ste náruživý začiatočník alebo skúsený profesionál, Brother vždy stojí pri vás.








