Karta pre orezové značky do CanvasWorkspace

Kód: CADXPRNTCUT1
€30,20 €25,17 bez DPH €30,20 / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
13.3.2024
Možnosti doručenia

Chceli by ste vytvárať samolepky alebo obrázky rovno s orezovými cestami, aby ste nemuseli v plotroch zdĺhavo vzory umiestňovať? Konečne pre vás máme riešenie! Pomocou aktivačnej karty aktivujete túto prémiovú funkciu v CanvasWorkspace a umiestnite orezové značky do návrhu a orezové cesty na vytlačený návrh sadnú ako uliate!

Detailné informácie

Podrobný popis

Funkcia registračných značiek pre lepšie umiestňovanie - pomocou tejto funkcie je možné jednoducho a presne orezať vaše návrhy.

Obsahuje aktivačnú kartu do programu CanvasWorkspace.

POZOR: Možno použiť len pre plotre ScanNCut DX!

POZOR: Nemožno použiť pre plotre CM!

Postup:

K aktivácii prémiovej funkcie orezových značiek je nutné si zakúpiť aktivačnú kartu CADXPRNTCUT1.

Akonáhle máte aktivačný kartu zakúpenú, v internetovom prehliadači sa prihláste na stránky CanvasWorkspace a vpravo hore si otvoríte svoj účet. Zobrazia sa vám 4 možnosti, zvoľte možnosť "Premium Function Activation" a do poľa pod nápisom "Activation Code" vložte svoj kód z aktivačnej karty a kliknite na "Activate". Teraz už máte funkciu vo svojom účte aktivovanú a môžete si zapnúť program CanvasWorkspace vo svojom počítači.

V programe sa vám zobrazí na hornej lište nová kolónka "Premium", kliknite na ňu a ďalej zvoľte možnosť "Show Registration Mark". V rohoch podložky sa vám zobrazia špeciálne orezové (registračné) značky. Klasická domáce tlačiareň vám nevytlačí formát tejto veľkosti, preto je nutné formát zmeniť. Na pravej strane programu je niekoľko ikon, vyberte poslednú s názvom "Artboard" a v možnostiach "Arboard Size" zvoľte veľkosť A4.

Na hornej lište zvoľte možnosť "File" a následne "Import from Your Computer..." a vyberte v počítači obrázok, s ktorým chcete pracovať. Obrázok umiestnite do oblasti ohraničenej orezovými značkami a červeným rámčekom. Okolo obrázku si vytvorte orezovú cestu alebo importujte súbor vo formáte .svg, v ktorom máte orezovú cestu už nachystanú a nasaďte ju presne na okraje obrázku.

Ak už máte takto súbor nachystaný, na hornej lište opäť zvoľte možnosť "File" a následne "Export PDF File" a "Images Only...". Tento export vám vytvorí súbor PDF, ktorý je nachystaný na tlač s orezovými značkami. Potom v možnosti "File" zvoľte "Export/Transfer FCM File..." a uložte si FCM súbor s orezovými cestami.

V počítači si nájdite tlačový PDF súbor, ale pozor! Nezabudnite pri tlači zvoliť tlač skutočnej veľkosti súboru.

Zapnite si rezací ploter a teraz je nutné skontrolovať, či máte nainštalované najnovšie aktualizácie. Stlačte kľúč vpravo dole a v menu vyhľadajte položku "Ver.", na pravej strane kliknite na šípku a následne nainštalujte aktualizácie. Pokiaľ máte ploter pripojený na Wi-fi, stačí kliknúť na pravú ikonu a ploter si aktualizácie sám vyhľadá a nainštaluje. Ak nemáte prístup k Wi-fi, vyhľadajte si na týchto stránkach aktualizačný súbor, stiahnite si ho na flash disk a ploter aktualizujte.

Ak už máte ploter aktualizovaný na najnovšiu verziu, môžete pristúpiť k rezaniu. Na rezaciu podložku si rovno prilepte vytlačený materiál a nájdite si svoj súbor s orezovou cestou. Ploter vás vyzve na pripevnenie materiálu s orezovými značkami, kliknite na OK a následne spustite rezanie tak, ako ste bežne zvyknutí. Rezací ploter si papier najskôr naskenuje a správne šablónu umiestni a následne vyreže.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre rezacie plotre SDX
Záruka: 24 mesiacov

Print to Cut for CanvasWorkspace - Brother ScanNCut

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Brother začala ako rodinný podnik už v roku 1908 a šijacie stroje boli jej úplne prvou špecializáciou. Pod vedením bratov Yasuiovcov vytvorili precedens pre prelomenie hraníc a budovanie inovatívnych, odborne navrhnutých a cenovo dostupných šijacích strojov. Od zdokonaľovania sériovej výroby šijacích strojov v roku 1932 až po predstavenie prvého elektronického stroja Brother v roku 1976 značka nikdy nevybočila z nastolenej cesty inovácií. Po viac ako 100 rokoch existencie sa značka rozrástla na nadnárodnú korporáciu – ale rovnaký duch experimentovania a odhodlania ku kreativite zostáva. Značka Brother je v súčasnosti dobre známa aj pre kancelársku techniku, ale naďalej vytvára inovatívne, odborne skonštruované šijacie, vyšívacie a prešívacie stroje vhodné pre všetky úrovne zručností. Či už ste náruživý začiatočník alebo skúsený profesionál, Brother vždy stojí pri vás.