JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL

Kód: JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL
Tip Doprava zadarmo
Značka: Janome
€3 033 €2 527,50 bez DPH €3 033 / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Šijací a quiltovací stroj - dĺžka ramena 35 cm, cik-cak 9 mm, 400 stehov, 13 gombíkových dierok, 8 rôznych typov písma.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šijací a quiltovací stroj Janome Continental M7 Professional ponúka predĺžené rameno na neuveriteľných 35 cm vzdialenosti medzi ramenom a ihlou, širšie pracovnú plochu, šírka cik-caku až 9 mm, 400 stehov, 13 gombíkových dierok, 8 rôznych typov písiem, prídavný stolík a vylepšený systém horného podávania AcuFeed Flex Plus. Tam kde iné stroje prestávajú šiť, Janome M7 ešte len začína.

Vďaka zabudovanému DC motoru novej generácie, sa stal tento model najrýchlejším vo svojej triede. 1.300 stehov za minútu môžete jednoducho obmedziť pomocou elektronického regulátora. Celokovový rám stroja neprenáša ani pri týchto otáčkach žiadne vibrácie.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 1

Výmena doštičky nebola nikdy jednoduchšie, stačí stlačiť tlačidlo na obrazovke displeja. K dispozícii máte 3 typy stehových dosiek.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 2

SFS-i - inteligentný systém podávania - tento systém podávania dokáže automaticky držať podávacie zúbky mimo dosahu tak, aby ste mohli látku umiestniť pod pätku kam chcete. Ako začnete šiť, podávač sa priblíži a uchopí perfektne materiál.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 3

Najnovšia aplikácia AcuSpark od Janome - ak si nebudete s niečím istí, ako vybrať steh, alebo akú pätku použiť, atď. Môžete využiť túto aplikáciu a tá vám poradí s výberom. Aplikácia funguje na telefóne, tablete, obsahuje aj pekné obrázky.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 4

AcuFeed Flex Plus - kto nemiluje systém Janome AcuFeed Flex? M7, Janome vzal súčasný hornej systém podávania a pozdvihol ho na ďalšiu úroveň. AcuFeed Flex Plus je teraz úplne integrovaný do stroja. Všetky nastavenia pre AcuFeed Flex možno vykonávať na obrazovke, pretože AcuFeed Flex Plus má svoj vlastný motor, ktorý poskytuje ešte väčšiu presnosť a podávanie vašich textílií.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 5

Nový dotykový LCD displej - práca na tomto novom displeji HD 7 "je ako práca na obľúbenom tabletu. Pokročilý dotykový displej zobrazuje všetky informácie, ktoré potrebujete ľahko ušiť. Vyberte nové stehy a zapamätajte si svoje obľúbené pre rýchly prístup. Rozšírená funkcia šijacích aplikácií vám poskytne návod pre zdokonalenie rôznych úloh šitie, vrátane tých, ktoré používajú voliteľné príslušenstvo. Nájdete tu aj funkcie ako je Quilt Block Advisor a stehy 52 Hand Stitch Style.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 6

Quilt Block Advisor - nie ste si istí, ako znížiť prúžky zrubu na 10 "blok? Nechajte nášho poradcu pre quilt blok urobiť prácu za vás. Zadajte počet riadkov / veľkosť práce pre tradičné vzory prikrývky, ako je Nine Patch, Log Cabin, Baby Blocks a ďalšie. Poradca prešívanie blokov vám pomôže rozdeliť jednotlivé sekcie a poskytne vám reznú veľkosť kusov vrátane povolených rozmerov švov.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 7

Hand Stitch Style - všetko staré je znova nové! Urobili sme krok smerom k včerajšku a pridali sme sekciu 52 stehov, ktoré sú upravené tak, aby vyzerali, ako by boli ručne šité. Vaši priatelia si budú myslieť, že ste sa naučili ručne šiť!

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 8

Hodiny na obrazovke - už sa nemusíte obávať, že svojmu koníčku venujete priveľa času. Hodiny na obrazovke vás vždy upozorní.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 9

Nový optický senzor spodnej nite - šijete dlhý šev a bojíte sa, že vám dôjde spodná niť? Senzor vás upozorní na stav spodnej nite a vy nikdy neskončíte uprostred práce.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 10

Stroj má zabudovaných 400 programov šitia, 13 rôznych gombíkových dierok a vďaka Stitch Composer si môžete vytvoriť ďalšie a ďalšie stehy bez obmedzenia. 8 rôznych typov písem vám umožní napísať všetko čo potrebujete. K tomu všetkému potrebujete veľa príslušenstva. Preto tu nájdete veľkorysé vybavenie 23 kusov pätiek a ďalšieho príslušenstva.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 11

Free Motion Quilting - robíte veľké projekty quiltovaní? Tento systém vám pomôže a prispôsobí výšku pätky ako hore, tak dole. Všetky nastavenia si môžete uložiť do stroja.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 12

Quiltovanie pomocou pravítka - stroj má režim Ruller Work (QR) a s pomocou špeciálnej pätky môžete presne viesť stroj podľa šablóny.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 13

Stehová doska ako na profesionálnych strojoch a priemyselná úzka pätka - pätka je určená pre švy 1/4 ", vďaka nej je perfektný ovládateľnosť na materiáli.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 14

Variabilný cik cak - sami si môžete určovať šírku cik-caku až na 9 mm pomocou kolennej páky. To vám otvorí úžasné možnosti pre kreativitu.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 15

Taperingové stehy - vytvárajte originálne vzory pre ohraničenie a dekoratívne efekty pomocou funkcie Stitch Tapering. Táto zaujímavá funkcia umožňuje upraviť stehy pod uhlom 30, 45, 60, 90 a 120 a kombinovať a upravovať vstavané stehy. Túto funkciu môžete použiť na 41 stehov.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 16

S nezávislým cievkovým motorom netreba zastavovať šitie. Pripravte si cievku, stlačte tlačidlo navíjania cievok a šite, zatiaľ čo stroj súčasne navíja cievku. Jedná sa o skvelú funkciu načasovanie!

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 17

Stitch Composer - unikátny program Stitch Composer vám umožňuje vytvárať si vlastné vzory stehov! Tento program sa ľahko používa a prenos stehov do vášho zariadenia je ľahký pomocou vstavaného portu USB. Vaša knižnica stehov sa môže rozšíriť, aby zodpovedala vašej kreativite.

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 18

Vlastnosti šijacieho stroja Janome Continental M7 Professional:

- Rozmer stolíka 40x68 cm

- Vzdialenosť ihly od ramena 35 cm

- 400 programov, vrátane gombíkové dierky

- LED osvetlenie po celej dĺžke

- Rotačný chápač

- 12 automatických dierok, stráženie senzorom

- Rýchlosť šitia - 1.300 stehov za minútu

- AcuSpark - aplikácia k dispozícii zdarma na AppStore

- Podávanie pomocou SFS-i - Inteligentné podávanie

- 7 "farebný displej pre ovládanie

- Stitch Composer softvér

- Zabudované horné podávanie AcuFeed Flex System

- Priemyselná sila

- Elektronicky riadený vpich do materiálu

- Nový typ motorčeka

Dodatočné parametre

Kategória: Šijacie stroje Janome
Záruka: 60 mesiacov
Typ stroja: Elektronický
Typ chapača: Rotačný horizontálny
Zameranie: Pre profesionálov
Vzdialenosť od ihly doprava: 35 cm
Menu v češtine: Nie
Počet ihiel: 1
Voľné rameno: Nie
Počet stehov: 400
Overlockový steh: Áno
Abeceda: Áno
Gombíková dierka: Automatická
Počet gombíkových dierok: 13
Šitie dvojihlou: Áno
Plynule nastaviteľná dĺžka stehu až do: 5 mm
Plynule nastaviteľná šírka stehu až do: 9 mm
Prednastavená šírka stehu: Nie
Nastavenie pozície ihly pri rovnom stehu: Nastaviteľné
Regulácia prítlaku pätky: Áno
Automatický navliekač ihly: Áno
Tlačidlo priamej voľby: Áno
Horné podávanie látky: Áno
Displej: Áno
Tlačidlo START/STOP: Áno
Polohovanie ihly hore/dole: Áno
Automatické zapošitie: Áno
Regulácia rýchlosti šitia na stroji: Áno
Automatický odstrih nití: Áno
Pamäť: Áno
Kolenná páka: Áno
Počet pätiek v cene stroja: 20
Kryt stroja: Mäkký
Typ ihiel: 130/705 H
Osvetlenie: Žiarovka
Rozmery stroja (h x v x d): 259 x 370 x 650 mm
Hmotnosť stroja: 16,7 kg

The Continental M7 Feature Video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: