Cotton Stable

Kód: 9438
15 € 12,50 € bez DPH 15 € / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Cotton Stable je nažehlovacia vyšívacia netkaná textília na odtrhnutie. Nažehlením je látka upevnená a môže sa na ňu vyšívať spoločne s Cotton Stable, čo zaisťuje predchádzanie šmykĺavosti. Nažehlovacia vrstva má len slabú lepiacu silu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cotton Stable je nažehlovacia vyšívacia netkaná textília na odtrhnutie. Nažehlením je látka upevnená a môže sa na ňu vyšívať spoločne s Cotton Stable, čo zaisťuje predchádzanie šmykĺavosti. Nažehlovacia vrstva má len slabú lepiacu silu. Preto je možné Cotton Stable bezo zvyšku odstrániť.

Ideálna na:

- vyšívanie na rozťahovateľné látky

- strečové látky, tričká

- džerzej, pletené materiály

- gombíkové dierky v pružných materiáloch

- aplikácie

- počítačovú potlač

Návod na použitie Cotton Stable:

Strojové vyšívanie: Cotton Stable stabilizuje rozťahovateľné látky pri procese vyšívania. Odstrihnite z rolky Cotton Stable v požadovanej dĺžke. Položte tkaninu lepiacou vrstvou na zadnú stranu látky. Nažehlite tkaninu na látku bežnou žehličkou, pri tom prispôsobte teplotu žehličky látke, nesmie byť ale vyššia než dva body. Doba žehlenia je závislá na látke, lepiaci účinok začína po asi 5 až 20 sekundách. Tkaninu s látkou upevnite pevne do vyšívacieho rámu - látka je hore. Po vyšívaní opatrne odtrhnite presiahajúcu tkaninu.

Strojové aplikácie: Cotton Stable upevňuje látku a zlepšuje jej prepravu. Tým sa stáva aplikácia rovnomernejšia. Nažehlite Cotton Stable ako je popísané vyššie na zadnú stranu látky, na ktorej má byť aplikovaná. Po aplikovaní opatrne odtrhnite presiahajúcu tkaninu.

Počítačová potlač: Svetlé látky môžu byť potlačené pomocou Cotton Stable rovnako ako papier bežnou atramentovou tlačiarňou. Za tým účelom je potrebné najprv nastrihnúť Cotton Stable a látku na veľkosť DIN A4. Potom nažehlite Cotton Stable ako je popísané vyššie na zadnú stranu látky. Po tlači odtiahnite Cotton Stable od látky. Pozor! Tlač na látku nie je odolná voči vode.

Gombíkové dierky: Pomocou Cotton Stable je možné bez problémov vytvoriť gombíkové dierky do pružných látok. Cotton Stable nažehlite na látku, ako je uvedené vyššie. Ušite gombíkové dierky a potom opatrne odtrhnite presiahajúcu tkaninu.

Dodatočné parametre

Kategória: Podkladové materiály
Záruka: 24 mesiacov
Rozmery: 30 cm x 5 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Madeira je rodinná skupina spoločností so sídlom a výrobným závodom vo Freiburgu v Nemecku. Madeira bola založená v roku 1919 pod názvom Burkhardt & Schmidt Garnfabrik. Centrála a výrobný závod sa dodnes nachádzajú v zelenom meste Freiburg neďaleko Čierneho lesa. Spoločnosť Burkhardt & Schmidt pôvodne vyrábala bavlnené šijacie nite. Neskôr firma začala vyrábať aj bavlnené vyšívacie nite. Dnes je Madeira Group globálnym hráčom so 400 zamestnancami po celom svete a niekoľkými dcérskymi spoločnosťami v Európe, USA a Ázii.