Silver Reed LK 150
Kód: 4841Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pletacie stroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 4.7 kg |
| Počet ihiel: | 150 |
| Rozmery: | 1083 x 205 x 95 mm - 1139 mm s predĺženým lôžkom |
| Delenie ihiel: | 6,5 mm (3,9)/13 mm (č. 2) |
| Vhodná priadza: | Stredná až extra silná |
| Nastavenie ihiel na vzor: | Ručné |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

