Kamenná predajňa v Púchove je od 8.11.2021 až do odvolania zatvorená. E-shop funguje ako zvyčajne. Ospravedlňujeme sa za komplikácie a ďakujeme za pochopenie.

Rezacia podložka TEXI PINK 60 x 45 cm, 5-vrstvová, zosilnená

Kód: TEXI PINK 60X45
Novinka
Značka: Texi
€14,14 €11,78 bez DPH €14,14 / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2021

Podložka s vyznačenými uhlami a rovnobežnými čiarami, značenie v cm/inch, hrúbka podložky 3 mm, veľkosť 60 x 45 cm, farba ružová.

Detailné informácie

Máte záujem o predvedenie stroja?
Máte záujem o predvedenie stroja?
Radi vám zadarmo predvedieme každý stroj v našej ponuke. Dohodnite si termín na +421 903 419 256.

Podrobný popis

Odľahčená podložka na patchwork 5-vrstvová, vhodná na rezanie aj silnejších materiálov, kde je potreba vyvíjať väčší tlak. Samosvorná funkcia uzavrie povrch podložky po reze. Podložka je navrhnutá predovšetkým na rezanie látok pomocou rezacieho kolieska, ale aj skalpelov. Má presnú meraciu sieť, navrhnutú pre pravákov aj ľavákov. Vďaka povrchu a hrúbke 3 mm je podložka veľmi kvalitná a zabezpečí, že rezák zostane dlhodobo ostrý. Podložka má jednu stranu s metrickou sieťou (60 x 45 cm) a druhú stranu so sieťou v palcoch (22 x 16 palcov). V kombinácii s rezacím kolieskom a pravítkom budete môcť veľmi jednoducho, rýchlo a presne rezať pruhy aj iné tvary. Upozorňujeme, že meranie v cm je prehľadnejšie, a ak využívate predlohy českých prác, sú stupnice v cm lepšie, ale väčšina zahraničných prác je v palcoch. Získate neoceniteľného pomocníka.

Upozornenie od výrobcu: Táto podložka je určená na používanie len s rezacími kolieskami a skalpelmi. Iné rezáky s fixným britom môžu spôsobiť trhlinu, alebo zlom v podložke. Podložku nerolujte, ponechajte na pevnom rovnom podklade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, žiaru a vysokým teplotám, ktoré môžu byť príčinou zvlnenia a skrátenia životnosti produktu. Vyvarujte sa rezaniu na jednom mieste, môže dôjsť k prerezaniu podložky a následnému vzniku trhliny, alebo zlomu v mieste rezu. Minimálny tlak vyvíjaný pri rezaní redukuje opotrebenie a predlžuje životnosť produktu.

Dodatočné parametre

Kategória: Rezacie a rotačné podložky
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: