Pätka 60C na dve šnúrky s priemerom 7-8 mm

Kód: 2936
25 € 20,83 € bez DPH 25 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Možnosti doručenia

Dvojdrážková pätka na našívanie šnúrky č. 60C umožňuje súčasné vedenie dvoch paralelných kordových vlákien s priemerom 7-8 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojdrážková pätka na našívanie šnúrky č. 60C umožňuje súčasné vedenie dvoch paralelných kordových vlákien s priemerom 7-8 mm. Dve drážky na podrážke dvojdrážkovej pätky na našívanie šnúrky č. 60C vedú šnúry dokonale, umožňujú rýchle a konzistentné vedenie. Výsledkom je atraktívne ušitý projekt predstavujúci vysokokvalitné spracovanie. Konštrukcia dvojdrážkovej pätky na našívanie šnúrky č. 60C je vhodná aj pre šitie paspuliek. Objavte dvojdrážkovú pätku na našívanie šnúrky č. 60C (7-8 mm) - Váš partner pre odborné šitie rovnobežných radov šnúrok.

Dodatočné parametre

Kategória: Pätky na dekoratívne šitie
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Na konci devätnásteho storočia, Karl Friedrich Gegauf prekliesnil cestu k výrobe strojov na vyšívanie monogramov. Čoskoro už jeho firma prosperovala. Neskôr vynašiel prvý ažúrovací šijací stroj, ktorý spôsobil senzáciu vo Švajčiarsku a vo zvyšku sveta. Vynaliezavosť, podnikateľský duch a bezpodmienečná snaha ponúknuť zákazníkom najlepšiu kvalitu, sú stále najdôležitejšie hodnoty značky Bernina - hodnoty dlhodobých prínosov. Nie je náhoda, že Bernina je jedným z popredných výrobcov šijacích a vyšívacích strojov. Názov Bernina nie je v žiadnom prípade náhoda. Spoločnosť je pomenovaná podľa Piz Bernina, jediného vrcholu nad 4000 metrov vo východných Alpách. Symbolizuje dosiahnutie čo najvyšších možných cieľov. Takto Bernina naďalej prekonáva prekážky pre dosiahnutie vysokého výkonu v technológii šijacích strojov.