Pätka 59C na dve šnúrky s priemerom 4-6 mm

Kód: 0323707200
30 € 25 € bez DPH 30 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Dvojdrážková pätka na našívanie šnúrky č. 59C umožňuje súčasné vedenie dvoch paralelných kordových vlákien s priemerom 4-6 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojdrážková pätka na našívanie šnúrky č. 59C umožňuje súčasné vedenie dvoch paralelných kordových vlákien s priemerom 4-6 mm. Dve drážky na chodidle dvojdrážkovej pätky na našívanie šnúrky č. 59C vedú šnúrky dokonale, umožňujú ich rýchle a presné prišitie. Výsledkom je atraktívne ušitý projekt predstavujúci vysokokvalitné spracovanie. Konštrukcia dvojdrážkovej pätky na našívanie šnúrky č. 59C je vhodná aj pre šitie paspuliek. Objavte pohodlné a výhodné šitie s dvojdrážkovou pätkou na našívanie šnúrky č. 59C - profesionál v odbornom šití rovnobežných radov šnúr a paspuliek.

Dodatočné parametre

Kategória: Pätky na dekoratívne šitie
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Na konci devätnásteho storočia, Karl Friedrich Gegauf prekliesnil cestu k výrobe strojov na vyšívanie monogramov. Čoskoro už jeho firma prosperovala. Neskôr vynašiel prvý ažúrovací šijací stroj, ktorý spôsobil senzáciu vo Švajčiarsku a vo zvyšku sveta. Vynaliezavosť, podnikateľský duch a bezpodmienečná snaha ponúknuť zákazníkom najlepšiu kvalitu, sú stále najdôležitejšie hodnoty značky Bernina - hodnoty dlhodobých prínosov. Nie je náhoda, že Bernina je jedným z popredných výrobcov šijacích a vyšívacích strojov. Názov Bernina nie je v žiadnom prípade náhoda. Spoločnosť je pomenovaná podľa Piz Bernina, jediného vrcholu nad 4000 metrov vo východných Alpách. Symbolizuje dosiahnutie čo najvyšších možných cieľov. Takto Bernina naďalej prekonáva prekážky pre dosiahnutie vysokého výkonu v technológii šijacích strojov.