Pätka 46C

Kód: 2894
20 € 16,67 € bez DPH 20 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Možnosti doručenia

Šijacia pätka Bernina 46C pre plastické a ozdobné vyšívanie. Šijacie stehy ušijete v dokonale rovnobežných linkách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šijacia pätka Bernina 46C pre plastické a ozdobné vyšívanie. Šijacie stehy ušijete v dokonale rovnobežných linkách. Na ušitie prvého plastického výstupku použite dvojihlu, pri šití ďalšej rovnobežnej vystupujúcej časti založte predchádzajúci výstupok do drážky v šijacej pätke a zaistite tak rovnobežnosť stehov. Medzi výstupky môžete pridať ozdobné vyšívacie a šijacie programy. Budú umiestnené presne v strede medzi výstupkami. Vďaka priezračnej podrážke máte na vyšívanie perfektný výhľad.

Šijacia pätka Bernina 46C je jednou z mnohých pätiek, obsiahnutých v 76-stranovom katalógu šijacích pätiek, vhodných pre všetky šijacie stroje Bernina.

Dodatočné parametre

Kategória: Pätky na dekoratívne šitie
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Na konci devätnásteho storočia, Karl Friedrich Gegauf prekliesnil cestu k výrobe strojov na vyšívanie monogramov. Čoskoro už jeho firma prosperovala. Neskôr vynašiel prvý ažúrovací šijací stroj, ktorý spôsobil senzáciu vo Švajčiarsku a vo zvyšku sveta. Vynaliezavosť, podnikateľský duch a bezpodmienečná snaha ponúknuť zákazníkom najlepšiu kvalitu, sú stále najdôležitejšie hodnoty značky Bernina - hodnoty dlhodobých prínosov. Nie je náhoda, že Bernina je jedným z popredných výrobcov šijacích a vyšívacích strojov. Názov Bernina nie je v žiadnom prípade náhoda. Spoločnosť je pomenovaná podľa Piz Bernina, jediného vrcholu nad 4000 metrov vo východných Alpách. Symbolizuje dosiahnutie čo najvyšších možných cieľov. Takto Bernina naďalej prekonáva prekážky pre dosiahnutie vysokého výkonu v technológii šijacích strojov.