Pätka 40C na stehy šité viacsmerovo

Kód: 2885
22 € 18,33 € bez DPH 22 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Možnosti doručenia

Pätka s bočným posuvom č. 40C uľahčuje prácu pri šití veľkých, prepracovaných návrhov v ľubovoľnom smere. Táto prítlačná pätka má rozhodujúcu výhodu: okraj výrezu na jej podrážke je skosený, takže pätka ľahko prechádza ponad stehy v ľubovoľnom smere.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pätka s bočným posuvom č. 40C uľahčuje prácu pri šití veľkých, prepracovaných návrhov v ľubovoľnom smere. Táto prítlačná pätka má rozhodujúcu výhodu: okraj výrezu na jej podrážke je skosený, takže pätka ľahko prechádza ponad stehy v ľubovoľnom smere. Okrem toho, pätka nemá žiadne otvorenia, v ktorých by sa mohla niť zachytiť takže postup je rýchly, jednoduchý a elegantný. Pätka s bočným posuvom č. 40C vám umožní vytvoriť aj neobvyklé vzory a náročné motívy takmer bez námahy.

Dodatočné parametre

Kategória: Pätky na dekoratívne šitie
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Na konci devätnásteho storočia, Karl Friedrich Gegauf prekliesnil cestu k výrobe strojov na vyšívanie monogramov. Čoskoro už jeho firma prosperovala. Neskôr vynašiel prvý ažúrovací šijací stroj, ktorý spôsobil senzáciu vo Švajčiarsku a vo zvyšku sveta. Vynaliezavosť, podnikateľský duch a bezpodmienečná snaha ponúknuť zákazníkom najlepšiu kvalitu, sú stále najdôležitejšie hodnoty značky Bernina - hodnoty dlhodobých prínosov. Nie je náhoda, že Bernina je jedným z popredných výrobcov šijacích a vyšívacích strojov. Názov Bernina nie je v žiadnom prípade náhoda. Spoločnosť je pomenovaná podľa Piz Bernina, jediného vrcholu nad 4000 metrov vo východných Alpách. Symbolizuje dosiahnutie čo najvyšších možných cieľov. Takto Bernina naďalej prekonáva prekážky pre dosiahnutie vysokého výkonu v technológii šijacích strojov.