Nadstavec 47 na španielsky lemovací steh

Kód: 0338097300
41 € 34,17 € bez DPH 41 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Nadstavec na španielsky lemovací steh je expert, pokiaľ ide o rafinované dekoračné techniky. Toto špeciálne príslušenstvo hravo ušije lemovanie sukní a iných odevov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nadstavec na španielsky lemovací steh je expert, pokiaľ ide o rafinované dekoračné techniky. Toto špeciálne príslušenstvo hravo ušije lemovanie sukní a iných odevov. Aj prišívanie strapcov na záclony je s lemovacím nadstavcom bezstarostné. Toto príslušenstvo sa používa tiež na spájanie jednotlivých kusov látky dokopy pri predlžovaní obrusov alebo štóly. Nadstavec na španielsky lemovací steh je vhodný pre rôzne šijacie stroje. Jednoducho nasaďte pätku č. 20 / 20C a lemovací nadstavec a vyberte vhodný steh.

Dodatočné parametre

Kategória: Pätky na dekoratívne šitie
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Na konci devätnásteho storočia, Karl Friedrich Gegauf prekliesnil cestu k výrobe strojov na vyšívanie monogramov. Čoskoro už jeho firma prosperovala. Neskôr vynašiel prvý ažúrovací šijací stroj, ktorý spôsobil senzáciu vo Švajčiarsku a vo zvyšku sveta. Vynaliezavosť, podnikateľský duch a bezpodmienečná snaha ponúknuť zákazníkom najlepšiu kvalitu, sú stále najdôležitejšie hodnoty značky Bernina - hodnoty dlhodobých prínosov. Nie je náhoda, že Bernina je jedným z popredných výrobcov šijacích a vyšívacích strojov. Názov Bernina nie je v žiadnom prípade náhoda. Spoločnosť je pomenovaná podľa Piz Bernina, jediného vrcholu nad 4000 metrov vo východných Alpách. Symbolizuje dosiahnutie čo najvyšších možných cieľov. Takto Bernina naďalej prekonáva prekážky pre dosiahnutie vysokého výkonu v technológii šijacích strojov.