Merrylock Overlock/Coverlock MK3050CL
Kód: MK3050CLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Overlocky Merrylock |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 4716779470475 |
| Zameranie: | Pre pokročilých |
| Automatické napínanie nití: | Áno |
| Navliekanie nití vzduchom: | Nie |
| Prednastavené napínanie nití: | Nie |
| Kombinovaný overlock/coverlock: | Áno |
| Typ stroja: | Mechanický |
| Počet ihiel: | 1, 2, 3 |
| Počet nití: | 2, 3, 4, 5-nitný |
| Voľné rameno: | Nie |
| Počet stehov: | 13 |
| Funkcia coverlock: | Áno |
| Nastaviteľná dĺžka stehu do: | 4 mm |
| Regulácia šírky orezu: | Áno |
| Šírka stehu: | 1,5 - 9,8 mm |
| Možnosť vypnutia noža: | Áno |
| Regulácia prítlaku pätky: | Áno |
| Vzdialenosť od ihly doprava: | 8,5 cm |
| Priehradka na odrezky: | Áno |
| Rýchlosť šitia: | 1300 stehov/min. |
| Prídavný stolík: | Dokúpiteľný |
| Typ ihiel: | 130/705 H |
| Príkon motora: | 105 W |
| Osvetlenie: | Žiarovka |
| Rozmery stroja (h x v x d): | 300 x 290 x 360 mm |
| Hmotnosť stroja: | 9 kg |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
