Merrylock Coverlock MK3040
Kód: MK3040Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coverlocky Merrylock |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 4716779470468 |
| Zameranie: | Pre pokročilých |
| Automatické napínanie nití: | Nie |
| Navliekanie nití vzduchom: | Nie |
| Prednastavené napínanie nití: | Nie |
| Kombinovaný overlock/coverlock: | Nie |
| Typ stroja: | Mechanický |
| Počet ihiel: | 1, 2, 3 |
| Počet nití: | 2, 3, 4-nitný |
| Voľné rameno: | Nie |
| Funkcia coverlock: | Áno |
| Nastaviteľná dĺžka stehu do: | 4 mm |
| Možnosť vypnutia noža: | Nie |
| Regulácia prítlaku pätky: | Áno |
| Vzdialenosť od ihly doprava: | 8,5 cm |
| Rýchlosť šitia: | 1300 stehov/min. |
| Prídavný stolík: | Dokúpiteľný |
| Typ ihiel: | ELx705 |
| Príkon motora: | 105 W |
| Osvetlenie: | Žiarovka |
| Hmotnosť stroja: | 6,5 kg |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
