Lemovací nadstavec 88 pre nezažehlený šikmý prúžok 38 mm

Kód: 1856
110 € 91,67 € bez DPH 110 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Lemovací nadstavec č. 88 pre nezažehlený šikmý prúžok je ideálny pre úpravu okrajov šikmým prúžkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lemovací nadstavec č. 88 pre nezažehlený šikmý prúžok je ideálny pre úpravu okrajov šikmým prúžkom. 
Nepreložený prúžok je vedený cez pripojený podávač, umiestnený presne na okraji tkaniny a bezpečne pridržiavaný na svojom mieste, kým nie je prišitý. 
Vytvára tak upravené a olemované okraje na bytových doplnkoch, prikrývkach a kusoch odevov. K dispozícii je v troch verziách pre pásky so šírkou 28 mm (takmer 1 1/8 "), 32 mm (1 1/4") a 38 mm (takmer 1 1/2 "), pre dokonalý výsledok lemovací nadstavec č. 88 musí byť použitý so zodpovedajúcou lemovacou pätkou č. 95/95C. 
Objavte lemovací nadstavec č. 88 pre nezložený šikmý prúžok - vaša prvá voľba pre šité projekty s prvotriedne upravenými hranami.

Dodatočné parametre

Kategória: Pätky na lemy a štepovanie
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Na konci devätnásteho storočia, Karl Friedrich Gegauf prekliesnil cestu k výrobe strojov na vyšívanie monogramov. Čoskoro už jeho firma prosperovala. Neskôr vynašiel prvý ažúrovací šijací stroj, ktorý spôsobil senzáciu vo Švajčiarsku a vo zvyšku sveta. Vynaliezavosť, podnikateľský duch a bezpodmienečná snaha ponúknuť zákazníkom najlepšiu kvalitu, sú stále najdôležitejšie hodnoty značky Bernina - hodnoty dlhodobých prínosov. Nie je náhoda, že Bernina je jedným z popredných výrobcov šijacích a vyšívacích strojov. Názov Bernina nie je v žiadnom prípade náhoda. Spoločnosť je pomenovaná podľa Piz Bernina, jediného vrcholu nad 4000 metrov vo východných Alpách. Symbolizuje dosiahnutie čo najvyšších možných cieľov. Takto Bernina naďalej prekonáva prekážky pre dosiahnutie vysokého výkonu v technológii šijacích strojov.