Látacia / vyšívacia pätka

Kód: 5020601385
38 € 31,67 € bez DPH 38 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Látacia/vyšívacia pätka je vynikajúca na šitie voľným pohybom a je preto ideálna na látanie dier a trhlín. Látanie Vám môže uľahčiť aj vyšívací rámik, pretože stabilizuje látku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látacia / vyšívacia pätka je vynikajúca na šitie voľným pohybom a je preto ideálna na látanie dier a trhlín. Látanie Vám môže uľahčiť aj vyšívací rámik, pretože stabilizuje látku. Najprv napnite látku do vyšívacieho rámiku a potom šite cez poškodené miesto. Látaciu / vyšívaciu pätku môžete použiť aj na ďalšie techniky šitia voľným pohybom, napríklad na voľné quiltovanie. Môžete s ňou vytvárať príťažlivé ozdobné vzory, napríklad čipky a monogramy. Prítlačná pätka je všeobecne spoľahlivým nástrojom na vyšívanie a quiltovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 24 mesiacov
Kompatibilné stroje: bernette 37, 38

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Na konci devätnásteho storočia, Karl Friedrich Gegauf prekliesnil cestu k výrobe strojov na vyšívanie monogramov. Čoskoro už jeho firma prosperovala. Neskôr vynašiel prvý ažúrovací šijací stroj, ktorý spôsobil senzáciu vo Švajčiarsku a vo zvyšku sveta. Vynaliezavosť, podnikateľský duch a bezpodmienečná snaha ponúknuť zákazníkom najlepšiu kvalitu, sú stále najdôležitejšie hodnoty značky Bernina - hodnoty dlhodobých prínosov. Nie je náhoda, že Bernina je jedným z popredných výrobcov šijacích a vyšívacích strojov. Názov Bernina nie je v žiadnom prípade náhoda. Spoločnosť je pomenovaná podľa Piz Bernina, jediného vrcholu nad 4000 metrov vo východných Alpách. Symbolizuje dosiahnutie čo najvyšších možných cieľov. Takto Bernina naďalej prekonáva prekážky pre dosiahnutie vysokého výkonu v technológii šijacích strojov.