Kruhový rezač Olfa RTY 3/G 60 mm

Kód: 1709
34 € 28,33 € bez DPH 34 € / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Najväčšie z rezacích koliesok, ktoré je navrhnuté na rezanie mnohých vrstiev látky, alebo tvrdého materiálu. Súčasťou je bezpečnostný kryt ostrej okrúhlej čepele. Rukoväť sa pohodlne drží v ruke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najväčšie z rezacích koliesok, ktoré je navrhnuté na rezanie mnohých vrstiev látky, alebo tvrdého materiálu. Súčasťou je bezpečnostný kryt ostrej okrúhlej čepele. Rukoväť sa pohodlne drží v ruke. Okrúhla čepeľ sa používa na rezanie tuhších látok do potrebných tvarov, pruhov i iných obrazcov. Rotačný rezač je určený pre pravákov aj pre ľavákov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kruhové rezače
Záruka: 24 mesiacov
Priemer: 60 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Zatiaľ čo veľa ľudí vie, že rotačný rezač OLFA® bol predstavený v roku 1979, príbeh značky začína už v roku 1956. V roku 1956 pán Yoshio Okada, zakladateľ spoločnosti OLFA CORPORATION, vynašiel prvú rezačku na odlamovaciu čepeľ na svete. Inšpiráciou pre tento neuveriteľný nápad bolo odlamovanie segmentov čokoládových tyčiniek a analýza okrajov rozbitého skla. Tento jedinečný vynález sa odvtedy stal celosvetovo najpredávanejším a bežne sa označuje ako rezač OLFA®. Yoshio Okada tiež vynašiel prvý rotačný rezač na svete v roku 1979. Spôsobil revolúciu v spôsobe, akým ľudia strihajú látky tým, že prešli z používania nožníc na gúľanie kotúča po materiáli. Rotačné rezače OLFA® dnes používajú quilterky po celom svete. Odvtedy sa OLFA® zaviazala vyrábať nástroje, ktoré zlepšujú spôsob, akým ľudia režú materiály, a to vývojom produktov, ktoré nielenže dosahujú nenapodobiteľnú úroveň ostrosti, ale ktoré sú aj praktické na používanie z hľadiska užívateľa. Patria sem napríklad profesionálne nástroje používané na staveniskách, pri baliacich a prepravných operáciách a kancelárskych prácach, ako aj nástroje používané v umeleckom svete na výrobu papiera, quiltovanie, modelovanie a ďalšie. OLFA® vyrába širokú škálu produktov, ktoré sa používajú rôznymi spôsobmi. Čepele značky OLFA® sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, kované technológiami, ktoré vychádzajú z tradičnej výroby mečov, brúsené technológiami, ktoré dávajú čepeli životnosť, a nakoniec dokončené s remeselným spracovaním, ktoré toto všetko spája. Držiaky a rukoväte, ktoré používateľom umožňujú získať plný rezný výkon týchto vysokokvalitných nožov, sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Japonsku a počas celého procesu podliehajú prísnym kontrolám kvality. OLFA® je hrdá na neochvejnú kvalitu, ktorá je súčasťou každého produktu, ktorý vyrába. Bezpečnosť je základným princípom žltej farby OLFA®. Farbu produktov OLFA® vybral v roku 1967 Yoshio Okada. Rozhodol sa pre jemnú žltú farbu, podobnú vaječnému žĺtku, pretože bola spojená s „bezpečnostnými“ obrázkami. Pri ručných rezných nástrojoch má kvalita veľký význam pre bezpečnosť používateľa. A keďže bezpečnosť je vždy najvyššou prioritou, OLFA® je veľmi náročná, pokiaľ ide o kvalitu. Toto je základný princíp oficiálnej korporátnej farby OLFA® – žltej. Názov „OLFA“ pochádza z dvoch japonských slov, ktoré v preklade znamenajú „zlomiť čepeľ“. Logo paralelogramu OLFA® je prevzaté z tvaru odlamovacej čepele.