JANOME MEMORY CRAFT 1000
Kód: JANOME MEMORY CRAFT 1000Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vyšívacie stroje Janome |
|---|---|
| Záruka: | 60 mesiacov |
| EAN: | 4933621711955 |
| Typ stroja: | Elektronický |
| Typ chapača: | Rotačný horizontálny |
| Zameranie: | Pre profesionálov |
| Vzdialenosť od ihly doprava: | 21 cm |
| Menu v češtine: | Nie |
| Vyšívacia plocha: | 140 x 140 mm |
| Počet ihiel: | 1 |
| Voľné rameno: | Áno |
| Abeceda: | 3 šitie/11 vyšívanie |
| Regulácia prítlaku pätky: | Automat + Manuál (6 stupňov) |
| Automatický navliekač ihly: | Áno |
| Displej: | Farebný dotykový |
| Tlačidlo START/STOP: | Áno |
| Polohovanie ihly hore/dole: | Áno |
| Automatické zapošitie: | Áno |
| Regulácia rýchlosti šitia na stroji: | Áno |
| Automatický odstrih nití: | Áno |
| Pamäť: | Áno |
| Kolenná páka: | Nie |
| Kryt stroja: | Mäkký |
| Príkon motora: | 49 W |
| Osvetlenie: | LED dióda |
| Funkcie šitia: | Áno |
| Hmotnosť stroja: | 10,3 kg |
| Rozmery stroja: | 27 x 30,5 x 41 cm |
| Počet programov: | 1078 |
| Počet vyšívacích vzorov: | 241 |
| USB port: | Áno |
| Vyšívacia jednotka v cene: | Áno |
| Bobbin work: | Nie |
| Cut work: | Nie |
| Paint work_Crystal work: | Nie |
| Maximálna rýchlosť šitia: | 860 stehov/min |
| Maximálna rýchlosť vyšívania: | 660 stehov/min |
| Systém ihly: | 130/705 H |
Dizajn menovky
Možnosti písma
Nastavenie režimu
Nastavenie stroja na vyšívanie
Navigácia na obrazovke
Ozdobné stehy
Písma a monogramy
Používanie obrazovky na úpravy
Unboxing
Variabilný cik-cak steh
Vyšívacie rámiky
Vytváranie štítkov na quiltovanie
Zahrnuté príslušenstvo
Značky na stehovej doske
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V japončine slovo Janome znamená „hadie oko“. Spoločnosť získala meno v 20. rokoch minulého storočia, keď zakladateľ Yosaku Ose, priekopník japonskej šijacej výroby, začal používať systém okrúhlych kovových cievok namiesto tradičného dlhého člnku. Japonci si mysleli, že nová okrúhla cievka vyzerá ako hadie oko a z inovatívneho dizajnu sa zrodilo meno. Spoločnosť Janome odvtedy vedie toto odvetvie v súlade s neustálou inováciou. Spoločnosť má teraz divízie šitia v Spojených štátoch, Kanade, Mexiku, Európe, Austrálii a na Novom Zélande, ako aj zástupcov v Afrike, Strednej a Južnej Amerike a v celom tichomorskom okraji Ázie. Výrobné schopnosti spoločnosti z nej urobili aj svetového lídra vo výrobe vysoko presných robotov. V roku 1979 predstavila značka Janome prvý elektronický šijací stroj na svete – MEMORY 7. Dnes je Janome gigantom na trhu so šijacími strojmi a celosvetovo uznávanou značkou.
