Dočasné lepidlo v spreji Madeira MSA 1100

Kód: 4340
32 € 26,67 € bez DPH 32 € / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Lepidlo na textil Madeira MSA 1100 500 ml je určené na dočasnú aplikáciu. Uľahčuje vyšívanie a je ideálne na prišívanie zipsov a lemov. Po aplikácii vydrží 2-3 dni. Bezfarebné a bez zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Určené pre dočasné spojenie akéhokoľvek textilného materiálu. Dočasné lepidlo na látku uľahčuje prácu všade tam, kde by ste inde využili techniku​​ špendlenia. Je to veľká pomôcka pri našívaní aplikácií, vyšívaní, quiltovaní, našívaní ozdôb, práci so šablónami a na fixovanie polohy zipsu.

Lepidlo je v spreji, preto je jeho aplikácia jednoduchá. Vďaka lepidlu ušetríte špendlíky, prípadne stehovku. Po nalepení je možné vykonávať opravy 1-2 hodiny. Lepidlo stratí lepiaci účinok za 2-3 dni od aplikácie, kedy sa dá úplne vymyť.

Upozornenie:

Obsah fľaše je pod tlakom. Uschovajte mimo dosah detí. Je nutné chrániť pred slnečným svetlom, teplom, otvoreným ohňom a nevystavovať vyššej teplote ako 50 °C. Pri práci nefajčite a pracujte zásadne vo vetranej miestnosti. Vyhýbajte sa tomu, aby sprej prišiel do styku s pokožkou a očami. Po práci si dobre umyte ruky. Výrobca a distribútor nenesú žiadnu zodpovednosť za nesprávne používanie alebo nesprávne uskladnenie tohto produktu.

Návod na použitie:

Pred použitím pretrepte. Lepidlo nanášajte zo vzdialenosti 20 cm od látky. Lepidlo naneste iba po jednej strane. Iný materiál môže byť prilepený ihneď alebo po dobu jednej hodiny. Lepidlo úplne zmizne v priebehu 2-5 dní bez zanechania škvŕn.

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlá na textil
Záruka: 24 mesiacov
Objem balenia: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Madeira je rodinná skupina spoločností so sídlom a výrobným závodom vo Freiburgu v Nemecku. Madeira bola založená v roku 1919 pod názvom Burkhardt & Schmidt Garnfabrik. Centrála a výrobný závod sa dodnes nachádzajú v zelenom meste Freiburg neďaleko Čierneho lesa. Spoločnosť Burkhardt & Schmidt pôvodne vyrábala bavlnené šijacie nite. Neskôr firma začala vyrábať aj bavlnené vyšívacie nite. Dnes je Madeira Group globálnym hráčom so 400 zamestnancami po celom svete a niekoľkými dcérskymi spoločnosťami v Európe, USA a Ázii.