Recenzia: Alfa 474

Najobľúbenejšie mechanické stroje majú konkurenciu

Do ponuky sme ako jediní na Slovensku zaradili modely od španielskej značky Alfa. V ponuke nájdete mechanické a elektronické stroje, rovnako tak aj overlock. V tejto recenzii sme sa bližšie pozreli na najobľúbenejší model - Alfa 474.

Spoľahlivosť a jednoduché ovládanie

Alfa s týmto modelom stavila na istotu. Ide o poctivý mechanický stroj s jednoduchým ovládaním a odolnou celokovovou konštrukciou. Vďaka 7-radovému podávaču si tento stroj poradí s akýmkoľvek materiálom. Veľmi sa nám páči tichý chod stroja a jednoduchá údržba vďaka horizontálnemu rotačnému chapaču. Pracovný priestor považujeme za dostatočný, náročnejší používatelia ho môžu navyše rozšíriť prídavným stolíkom.

Alfa 474

Prídavný stolík v cene a automatický navliekač nití

Veľmi sa nám páči prídavný stolík, ktorý je pri strojoch tejto kategórie väčšinou potrebné dokúpiť. Alfa 474 ho má v základnej výbave. Stolík navyše obsahuje aj pravítko v centimetroch a palcoch. Automatický navliekač nití zminimalizuje vašu námahu pri šití.

Kvalitná konštrukcia a prešitie viacerých vrstiev materiálu

Alfa 474 v našom internom testovaní obstála na výbornú. Stroj si bez problémov poradil s celou škálou materiálov - džínsovina, softshell, strečové materiály alebo jemné materiály. Kvalitná celokovová konštrukcia zabezpečuje výbornú stabilitu stroja pri šití.

Výhody

  • 7-radový podávač
  • Horizontálny rotačný chapač
  • Prídavný stolík v cene
  • Jednoduchá obsluha a údržba
  • Dostatočná ponuka stehov

Nevýhody

  • Menší počet pätiek v príslušenstve

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie