TEXI TRONIC 1 NEO PREMIUM EX

Kód: TEXI TRONIC 1 NEO PREMIUM EX
€581 €484,17 bez DPH €581 / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
2.11.2021

1-ihlový šijací stroj s viazaným stehom, AC servo motorom s ovládaním v hlave stroja a nastavením pozície ihly.

Detailné informácie

Podrobný popis

TEXI TRONIC 1 NEO PREMIUM EX

Texi Tronic 1 Neo je 1-ihlový priemyslový šijací stroj s viazaným stehom na ľahké a stredné materiály, ktorý má zabudovaný AC Servomotor 230-240 V, ovládaciu skriňu a vypínač v hlave stroja s možnosťou automatického nastavenia pozície ihly (hore - dole). Tichý chod, minimálne vibrácie, to sú najväčšie prednosti tohto stroja. Tento šijací stroj je určený pre ateliéry, krajčírske dielne a opravovne odevov. Je vynikajúci pre priemysel. AC Servomotor pracuje, iba ak šijete, nie počas prípravy ako spojkové motory, vďaka tomu ušetríte až 70 % nákladov na energie. Je vybavený vírivým ventilátorom, ktorý nasáva vonkajší vzduch a zaisťuje účinnejšie chladenie. Súčasťou je zabudované LED osvetlenie pracovnej plochy stroja.

Technická špecifikácia

  • Pre šitie ľahkých a stredných materiálov
  • Spodné podávanie
  • Tichý chod, minimálne vibrácie
  • Nastavenie automatickej pozície ihly
  • Profesionálne úsporné LED osvetlenie pracovnej plochy
  • Centrálny mazací systém

Stroje dodávame pre koncových zákazníkov zmontované, zašité s kompletným vybavením, stačí navliecť nite a šiť.

2 roky priemyslová záruka PREMIUM EX

Prvýkrát v histórii vám ponúkame plnú záruku po dobu 2 rokov.

STAND PREMIUM EX SILVER

Kovový, stabilný univerzálny stojan s výškovým nastavením. Prášková farba strieborno-šedá RAL 9006, ktorá zodpovedá farbe stoličiek série Ergolinia v našej ponuke.

TABLE TOP TSM PREMIUM EX

Najvyššia kvalita dosiek stola vyrobených z preglejky brezy (30 vrstiev), ktorá dokonale tlmí chvenie. PREMIUM EX má špičkový laminátový povrch hornej dosky so štruktúrou určenou pre textilný priemysel. Je maximálne odolný proti mechanickému poškodeniu, treniu, olejom atď. Bočné hrany sú chránené lištami ABS.

Porovnanie 1-ihlových strojov Texi

Aké sú výhody servo motora s priamym pohonom - servo motor v hlave?

Odstránením remeňa a kladky, ktoré sú bežnou súčasťou konvenčných šijacích strojov, zvýšil systém priameho pohonu Texi stabilitu motora a dosiahol menej vibrácií. Priamy pohon má tak dlhšiu životnosť, ktorá sa premietne do nižších nákladov za údržbu. Motor je tiež ďaleko efektívnejší a tak budete mať nižšie účty za energie. Vďaka tejto unikátnej technológii, kedy servomotor nemá žiadny príkon, keď nešijete naproti spojkovým motorom, sa cenový rozdiel veľmi rýchlo zmazáva a tento stroj je do pol roka zaplatený, potom už len šetríte.

Čo bude v balíku - na palete?

Zmontovaný, kompletný priemyslový šijací stroj vrátane podstavca so zabudovaným servomotorom o výkone 550 W (napájanie 230 V), stroj je pripravený k okamžitému šitiu. Súčasťou je aj výškovo nastaviteľný podstavec s doskou odolnou proti chemikáliám od nemeckej firmy Kessler o rozmere 106 x 55 x 4 cm (dĺžka x šírka x sila). V balení ďalej nájdete zásuvku na náradie, stojan na nite, fľašu oleja, náradie, ihly a ďalšie potrebné maličkosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyslové šijacie stroje Texi
Záruka: 24 mesiacov
Napájanie: 230-240 V
? Výkon motora: 550 W
Úspora energie: 70 %
Maximálne otáčky: 5.000 ot./min
Zdvih pätky: 13 mm
Nastaviteľná dĺžka stehu do: 5 mm
Ihlový systém: 135x5 (134R)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RG Avatar autora | 8.10.2021
Výborný, odporúčam.