Embroidery software Digitizer EX V5.0

Kód: 876
€1 196 €996,67 bez DPH €1 196 / 1 ks
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
16.8.2021

S novým programom Digitizer V5.0 objavíte nové funkcie, ktoré vám pomôžu dostať sa oveľa ďalej v tvorbe vašich projektov. Budete mať prístup k inovatívnym vyšívacím funciám s prekvapujúcimi efektami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento software ponúka:

- Možnosť pracovať len s prístupovým kľúčom USB.

- Nové a plné dokončenie pracovného rozhrania, ľahko ovládateľné s veľkými a ľahko zrozumiteľnými ikonami.

- Možnosť pracovať v grafickom režime vrátane Corel Draw Essential.

- 3D saténové stehy a nová funkcia na vytvorenie 3D efektu s niekoľkými vrstvami saténových stehov. 

- Voľba "Cutwork" je perfektný nástroj na kombináciu prerezov medzi vyšívacími stehmi.

- Voľba "Stumpwork" je ideálna na vytvorenie 3D návrhu výšiviek.

Moderné a jednoduché pracovné prostredie

Toto nové pracovné rozhranie je intuitívne a praktické. Pre väčšie pohodlie a použiteľnosť, ďalej len "Toolbar", kombinuje všetky kľúčové funkcie v jednej oblasti.

EXV50 1

Vodiace línie

Vytvorením vodiacej línie na vašej pracovnej ploche zladíte miesto na umiestnenie výšivky a taktiež môžete čiastočne otáčať rôzne časti vašej výšivky.

EXV50 2

Váš vyšívací vzor s novými nástrojmi Digitizéra

"Zmena farieb"

Jedná se o ideálny nástroj ako upravovať všetky farby vášho návrhu na jedno kliknutie vo farebnej škále. Výberom tohoto nástroja môžete rýchlo stiedať farby a získať náhľad v rôznych verziách vášho návrhu.

EXV50 3

"Farebný kruh"

Tento nástroj umožňuje zmeniť hustotu, intenzitu a jas vašich návrhov farieb. Je tiež ideálny nástroj na vytváranie monochromatických návrhov.

EXV50 4

"Náhľad výšivky"

Voľba "Pozadie a farba displeja" vám dává možnosť vybrať látky a farby použité pre daný projekt. Ponúka realistický náhľad ako bude vaša výšivka umiestnená na vybranom odeve. Tie budú mať realistický náhľad na konečný výsledok.

Vďaka novej knižnici  Digitizer, budete môcť vybrať farby, tkaniny a odevy ako pre mužov, ženy tak aj deti, s ktorými chcete pracovať. Tento software automaticky upraví svoj návrh, aby dokonale ladil s vybraným modelom.

EXV50 5

"Písmo a monogramy"

Nové a užívateľsky prístupné nástroje na "písmo a monogramy". Nástroj obsahuje 9 nových fontov. Štyri z nich ponúkajú 3D vzhľad který bude mať úžasný vplyv na váš text!

EXV50 6

Pre čo najväčšiu presnosť, nový Digitizer umožňuje rozdeliť text na slová alebo písmená, takže si môžete upraviť len jednu časť textu bez toho, aby ste ostatný text museli tiež zmeniť.

EXV50 7

"Editácia" 

Užívatelia sa potešia "Edit" funkcii, ktorá umožňuje upravovať vyšívacie návrhy podľa vašich potrieb. Jedným z nich je užitočná funkcia "skopíruj a vlož". Stačí len vybrať tento nástroj, ktorým rýchlo skopírujete časť výšivky alebo vzor a vložíte ho na niekoľko dalších miest.

EXV50 8

"Novinka 3D Efekt"

Rozšírte svoje možnosti s "3D efektom". Budete mať možnosť vytvoriť neuveriteľné vyšívacie návrhy v 3D rozmeroch. Tento nový efekt pridáte jedným jednoduchým kliknutím!

EXV50 9

Novinka "Efekt zvlnenia" 

Užite si nový "Ripple Effect - zvlnenie" a zatraktívnite svoje vyšívané projekty.

EXV50 10

"Prelínanie farieb"

Tvorte pomocou farieb s funkciou volby prelínanie. Vyberte si farby a ich hustotu a vytvorte prekvapivé zmiešané efekty.

EXV50 12

"Vzor pečiatky"

Použite funkciu pečiatky a vytvorte originálnu výšivku.

EXV50 13

"Calligraphy Efekt"

Použitím saténových stehov môžete vytvoriť 3D caligrafický efekt písma.

EXV50 14

"Nové gombíkové dierky"

Vylepšite svoju kreativitu a pridajte gombíkové dierky do svojich výšivek.

EXV50 15

"Cutwork" - rezanie

Funkcia "Cutwork" vám dává možnosť vytvoriť vyrezané vzory na dekorácie v domácnosti alebo na dekorovanie odevov. Môžete vyrezať aj viac vrstiev naraz.

EXV50 16

"Stumpwork" funkcia

Funkcia "Stumpwork" je nová technika vyšívania pridaná k novému Digitizer EX V.5.0.

Pomocou tejto funkcie môžete vytvorit 3D vyšívací projekt s prekvapivým efektem. Budete mať možnosť získat náhľad všetkých prvkov vášho projektu v jednom okne. Vytvorte napr. výšivku s využitím funkcie Cutwork ako voľne umiestnenú výšivku s drôtom.

EXV50 17

A viac...

Digitizér EX Junior V5.0 obsahuje taktiež ďalšie skvelé funkcie, ktoré vám umožnia ľahko vytvoriť svoj vlastný unikátny design. Dajte voľný priechod vašej kreativite a objavte svoje schopnosti na vytvorenie projektu, zatiaľčo sa stále viac a viac budete zoznamovať so softwarom Digitizer!

Dodatočné parametre

Kategória: Vyšívacie programy
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: